Sorum var Anneler bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Anneler bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler bakın
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebedediler

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar benim kız bugün uyanmak nedir bilmedi sabahtan beri yatıyor gece de güzel uyudu kaldırıyom emiyo karnı doyunca geri yatıyo acep nedendir korkmaya başladım arada bir böyle şeyler olması normal midir.. Normaldw uykusu da iyidir düzenli çok şükür gece falan hiç rahatsız etmez gündüzde iyi uyur bugün biraz abarttı uyumayı neden oluyodur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb arkadaşlar benim kız bugün uyanmak nedir bilmedi sabahtan beri yatıyor gece de güzel uyudu kaldırıyom emiyo karnı doyunca geri yatıyo acep nedendir korkmaya başladım arada bir böyle şeyler olması normal midir.. Normaldw uykusu da iyidir düzenli çok şükür gece falan hiç rahatsız etmez gündüzde iyi uyur bugün biraz abarttı uyumayı neden oluyodur
Kaç günlük kuzum benim oğluşum da arada yapıyor ama 40 çıktıktan sonra yapmaya başladı uyuyor emiyor tekrar uyuyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama şuan 10 15 gündür normal uykusu huysuzluk tavan

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kaç günlük kuzum benim oğluşum da arada yapıyor ama 40 çıktıktan sonra yapmaya başladı uyuyor emiyor tekrar uyuyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama şuan 10 15 gündür normal uykusu huysuzluk tavan
2 aylık olucaz birkaç güne 😄normalde uyumaz bugün babası izinli dedim bakar ne güzel bugünde tembelliği tuttu sanırım babacı olucak 😄

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
2 aylık olucaz birkaç güne 😄normalde uyumaz bugün babası izinli dedim bakar ne güzel bugünde tembelliği tuttu sanırım babacı olucak 😄
Canım hızla büyüyor arada bu şekilde fazla uyuyabilir. Büyüme hormonları uykuda salgılanıyor o yüzden sık sık uzun süre uyuyorsa doktorla görüşürsün.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kaç aylık kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar