Anneler Günümüz Kutlu Olsun 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Anneler Günümüz Kutlu Olsun 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 513 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Anneler Günümüz Kutlu Olsun 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evetttt güzel anneler ve anne adayları 😍😍. Anneler gününüz kutlu olsun rabbim hiçbirinizin “hiçbirimizin” ayağına taş değdirmesin inşallah 🙏🏻 hep mutlu olacağınız bir hayatınız olsun ❤️❤️
Çok teşekkür ederim canım benim senin anneler günün kutlu olsun bitanem nice güzel günleriniz olsun ❤😘

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evetttt güzel anneler ve anne adayları 😍😍. Anneler gününüz kutlu olsun rabbim hiçbirinizin “hiçbirimizin” ayağına taş değdirmesin inşallah 🙏🏻 hep mutlu olacağınız bir hayatınız olsun ❤️❤️
Teşekkür ederim canım benim❤️🌹seninde anneler günün kutlu olsun tazecik anne🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkur ederim canım Allah razı olsun seninde anneler günün kutlu olsun inşallah ♥️💋🤎
Rica ederim canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canm inşallah seninde anneler günün kutlu olsun 🌸
Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım benim❤️🌹seninde anneler günün kutlu olsun tazecik anne🥰
Çok sağol kuzum

Tşk ederim cnm seninde annneler gününün kutlu olsun canım 😍😍
❤️❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben de dediklerinin altına imzamı atıyorum ayrıca arttırıyorum Rabbim isteyene ve hakkıyla bakabilecek olanlara da anne olmayı nasip etsin bize de evlatlarımıza layık olmayı nasip etsin ♥️🤭

Amiiin kuzum cümle güzel temiz kalpli anneliğini severek ve hakkıyla yapan tüm annelerimizin günü kutlu olsun 🌹🥰🤲😘

Tüm sayfalar yüklendi.