Anneler Saglık ocaktan geldim tetenoz aşısı oldum bide bebek kalbini dinledik 😍😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Anneler Saglık ocaktan geldim tetenoz aşısı oldum bide bebek kalbini dinledik 😍😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,023 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler Saglık ocaktan geldim tetenoz aşısı oldum bide bebek kalbini dinledik 😍😍😍😍
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler tetenoz aşısı oldum yine kolum agrıyor bide bebegin kalbini dinledik çok k güzel ya elimde olsa 24 saat dinlerim herşey yolunda dedi ebe
Çok sevindim canım telefona kaydetseydin sesini keşke sürekli dinlerdin harika birsey ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güzel anneler tetenoz aşısı oldum yine kolum agrıyor bide bebegin kalbini dinledik çok k güzel ya elimde olsa 24 saat dinlerim herşey yolunda dedi ebe
Sibelcigim sağlık ocağında kalp atışı dinlendigini bilmiyordum öyle cihaz varmı ki şaşırdım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindim canım telefona kaydetseydin sesini keşke sürekli dinlerdin harika birsey ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sibelcigim sağlık ocağında kalp atışı dinlendigini bilmiyordum öyle cihaz varmı ki şaşırdım
Evt kuzum dinletiyorlar bide göbegini elliyorlar bebegin nerede oldugunu söylüyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.