Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,494 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Anneler
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzellerin kaderi olmazmış seninkide o hesap nasıl güzelsin su gibi Allah çirkin kaderi yazsaymis
Şiddete uğrayan ben değilim canım ben aldatılan tarafım 🤷Neler çektim yemin ederim bende çok çektim herkes öyle diyor ilk eşimde aldattı ve ben herşeyimi feda ettim 😔Şimdi ise kendim için üzülüyorum çocuklarıma

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şiddete uğrayan ben değilim canım ben aldatılan tarafım 🤷Neler çektim yemin ederim bende çok çektim herkes öyle diyor ilk eşimde aldattı ve ben herşeyimi feda ettim 😔Şimdi ise kendim için üzülüyorum çocuklarıma
Yok biliyorum seni aldatılma diyorum zaten alditilmakta kotu yani güzel bir bayanmissin o yüzden den dedim güzellerin niye kaderi olmuyor diye

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok biliyorum seni aldatılma diyorum zaten alditilmakta kotu yani güzel bir bayanmissin o yüzden den dedim güzellerin niye kaderi olmuyor diye
Yok o sizin güzelliğiniz 🤍🌷 Ama vallah benim hiç güzel değil ya hala mutsuzum 😔 çocuğu göstermeyi düşünmüyorum adını Zeynep İkra koy dedi bende İlkin Marin koyacam ama Zeynep İkra da çok güzel inat değil mi ? Tayin isteyip gidicem ama varya yüzümü bile göremeyecek çocuğu hiç

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok o sizin güzelliğiniz 🤍🌷 Ama vallah benim hiç güzel değil ya hala mutsuzum 😔 çocuğu göstermeyi düşünmüyorum adını Zeynep İkra koy dedi bende İlkin Marin koyacam ama Zeynep İkra da çok güzel inat değil mi ? Tayin isteyip gidicem ama varya yüzümü bile göremeyecek çocuğu hiç
Zor arkadaşım ne deyim huzur mutluluk bunlar artık kelimelerde kalmış halbuki kaç nefeslik ömrümüz var bilmiyoruz mutlu olsak keşke olmuyor işte ne deyim rabbim yardımcımız olsun

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zor arkadaşım ne deyim huzur mutluluk bunlar artık kelimelerde kalmış halbuki kaç nefeslik ömrümüz var bilmiyoruz mutlu olsak keşke olmuyor işte ne deyim rabbim yardımcımız olsun
Amin inşallah hepinizin vallah tek istediğim gitmek uzaklara en uzaklara bak eve gelmiyor benim doğum yakın doktor yakında gelir kanala girmeye başlamış dedi umurunda değil pislik iste

Tüm sayfalar yüklendi.