Sorum var Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 684 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 92 günlük bugün sağlık ocağında kontrolü yapıldı baş çevresi biraz küçük dedi 3 aylıkken bebeğiniz baş çevresi kaç cm idi internetten baktım kafam baya karıştı
Kuzum inanki sağlık ocağında denilenlere hiç güvenme banada dün kan değerin çok düşük dediler şimdi hasteneye gittim o sebebten doktor kam.degerin gayet iyi dedi sağlık ocağındaki her söylenene kulak asma herşeyi çok abartıyorlar dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum inanki sağlık ocağında denilenlere hiç güvenme banada dün kan değerin çok düşük dediler şimdi hasteneye gittim o sebebten doktor kam.degerin gayet iyi dedi sağlık ocağındaki her söylenene kulak asma herşeyi çok abartıyorlar dedi
Valla o kadqr haklı ki doktorun kuzum hayır anlamıyorum sağlık ocağında ki kişiler nasıl eğitim alıyor nerdeyse hepsi aynı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bencede canım banada Yusuf'umu en son götürdüğümde dudağımda uçuk cikmisdi aşıları vardı vurunca çok ağladı kucağıma alıp öpdüm nerdeyse dovecekdi öpdüm diye çocuğu neymiş onada geçermiş her tarafına yayilirmis ucuklu kimse opmesin dedi içimden yapisdr bari bı tane dedim😂😂nasıl yatistrcakdim çocuğu acaba üç tane asi olmus yavrum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla o kadqr haklı ki doktorun kuzum hayır anlamıyorum sağlık ocağında ki kişiler nasıl eğitim alıyor nerdeyse hepsi aynı
Aynen kuzum değerin düşük dediler hasteneye gittim doktor değerin gayet iyi olması gerektiği gibi dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede canım banada Yusuf'umu en son götürdüğümde dudağımda uçuk cikmisdi aşıları vardı vurunca çok ağladı kucağıma alıp öpdüm nerdeyse dovecekdi öpdüm diye çocuğu neymiş onada geçermiş her tarafına yayilirmis ucuklu kimse opmesin dedi içimden yapisdr bari bı tane dedim😂😂nasıl yatistrcakdim çocuğu acaba üç tane asi olmus yavrum
Uçuk nasıl bulaşır ya 😁😁

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum değerin düşük dediler hasteneye gittim doktor değerin gayet iyi olması gerektiği gibi dedi

Uçuk nasıl bulaşır ya 😁😁
Vallahi hemşireye göre bulasirmis kundak meselesinide o soylemisdi çarpık olurmuş diye her gittiğimde felakat tellaligi yapıyo kadın ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi hemşireye göre bulasirmis kundak meselesinide o soylemisdi çarpık olurmuş diye her gittiğimde felakat tellaligi yapıyo kadın ya
Ahahah he he de geç

Uçuk nasıl bulaşır ya 😁😁
Seni de boşa yormuş 🤦🏻‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 92 günlük bugün sağlık ocağında kontrolü yapıldı baş çevresi biraz küçük dedi 3 aylıkken bebeğiniz baş çevresi kaç cm idi internetten baktım kafam baya karıştı
Ayy canım sağlık ocağındski doktorlara bakma daha ilaçların ne için kullanıldığından haberleri yok internetten açıp bakıyor sen kulak asma valla bişey bildikleri yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar