Annelerr nolur beni siz anlarsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde sevgi55 tarafından oluşturulan Annelerr nolur beni siz anlarsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Annelerr nolur beni siz anlarsiniz
Konbuyu başlatan sevgi55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sevgi55

Kayıtlı Üye
rank
İki tane kız çocuğum var hiç doğru düzgün kıyafetleri yokk sizin ya da çevrenizde 8 10 yaş için kız çocuğu kıyafeti varsa bize gonderir misiniz Allah rızası için herşey ateş pahası durumum elvermiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İki tane kız çocuğum var hiç doğru düzgün kıyafetleri yokk sizin ya da çevrenizde 8 10 yaş için kız çocuğu kıyafeti varsa bize gonderir misiniz Allah rızası için herşey ateş pahası durumum elvermiyor
Canım belediyeye filan başvuru yaptın mı peki ? Rabbim yardımcın olsun inşallah 🙏🏻. Her şey evet çok pahalı almış başını gidiyor .

sevgi55

Kayıtlı Üye
rank
Amin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun küçük sehir burası bı kaç kez gittim hiç dönüş almadım bilemedim ki:(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazarken de çok çekindim ama çok belki kullanmadığı eşyasını göndermek isteyen olur kimse yanlış anlasinda istemem nolur niyetim kötü degil

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun aynen herşey çok pahalı hiç bir şey alınmıyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardimcin olsun inşallah bebek kıyafeti olsa gönderidim

Tüm sayfalar yüklendi.