Annemmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Annemmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,226 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Annemmm
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nazende

Nazende

Kayıtlı Üye
rank
Ahhhh nasıl duyguluyum bir bilseniz.hep asi sabırsız bir kız oldum yıllarca anneme hem yar hem yara oldum bu yuzden.bugün kapı çaldı bir adam annemin adını söylüyor ürünler buraya mi diyor dedim ben bişey istemedim annem olur kendisi tamam doğru adres deyip beşik lohusa takımı lohusa seti (terlik taç bebeğe pappa ve sapka) emzirme sudyeni uyku seti alıp yollamış.kendimden ile utandım nasıl uzdum ben bu kadını yıllarca diye aradim sonra annemi tesekkur ettimm....ahhhh kızlar kusura bakmayın kafanızı sisirdim
Anne , söylerken bile duygulaniyorum , gurbetteyim ve iki ay önce doğum yaptım , annem o hasta haliyle tek başına 11 saatlik yolu geldi , yanımda kaldı , bana yarenlik etti , kurban olurum anneme , kaynnm aynı şehirde bir kere bile sormadı , kızım iki aylık oldu iki kez geldi , büyük yavrumu ona bırakıp doğuma gittim , ona bile bakmadı kaçtı evine gitti , eşim baktı yavruma , ne diyim iyiki annem var 😔🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar