Annemmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Annemmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,238 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Annemmm
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nazende

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ağladım ama ben hemen :( Rabbim sagligini sihhatini eksik etmesin, ellerinden öperim anneciğinin
Ahhhh nasıl duyguluyum bir bilseniz.hep asi sabırsız bir kız oldum yıllarca anneme hem yar hem yara oldum bu yuzden.bugün kapı çaldı bir adam annemin adını söylüyor ürünler buraya mi diyor dedim ben bişey istemedim annem olur kendisi tamam doğru adres deyip beşik lohusa takımı lohusa seti (terlik taç bebeğe pappa ve sapka) emzirme sudyeni uyku seti alıp yollamış.kendimden ile utandım nasıl uzdum ben bu kadını yıllarca diye aradim sonra annemi tesekkur ettimm....ahhhh kızlar kusura bakmayın kafanızı sisirdim

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Basin sağolsun canım.gerçekten bugün bu an düşündüm olmasaydı napardim diye nefesim kesildi bogazim düğümlendi allahım sabır versin sana.evlatlarını sana seni de onlara bağışlasın rabbim
Benim annem çok şükür sağ canım, Allah yokluğunu göstermesin inşallah benim ömrümden alsın ona versin, sen başkasıyla karıştırdın galiba

Son düzenleme:

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ahhhh nasıl duyguluyum bir bilseniz.hep asi sabırsız bir kız oldum yıllarca anneme hem yar hem yara oldum bu yuzden.bugün kapı çaldı bir adam annemin adını söylüyor ürünler buraya mi diyor dedim ben bişey istemedim annem olur kendisi tamam doğru adres deyip beşik lohusa takımı lohusa seti (terlik taç bebeğe pappa ve sapka) emzirme sudyeni uyku seti alıp yollamış.kendimden ile utandım nasıl uzdum ben bu kadını yıllarca diye aradim sonra annemi tesekkur ettimm....ahhhh kızlar kusura bakmayın kafanızı sisirdim
Ya canim benim inan hepimiz ayniyiz. Ben gebe kaldigimdan beri anneme kirdigim icin ya da baskasi kirdigi için okadar uzuluyorumki. Sanki ben onun degilde o benim çocuğum gibi oldu. Birdr ben yurtdisindayim. Ozlem hasret gurbet derken kokusunu ozledim. Annelik ne kutsalmis. Nr kadar iyiymis annem anlayisliymista asil ben cahilmisim diyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bambaska kuzum rabbim basından eksik etmesin insallah uzun ömür versin 🙏🏻🌺

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin ne kadar buyusekte çocuğumuz olsada anne deyince çocuğa donusuyoruz benim annemde aradı basım ağıriyor yatıyorum deyince yapmış bı çorba kısa koşa gelmiş oğlanla ilgileneyim sen iç çorba yat diye bugün bende duyguluydum gözlerim doldu okurken Allah annene sağlık sıhhat bol bereketli uzun ömürler versin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya canim benim inan hepimiz ayniyiz. Ben gebe kaldigimdan beri anneme kirdigim icin ya da baskasi kirdigi için okadar uzuluyorumki. Sanki ben onun degilde o benim çocuğum gibi oldu. Birdr ben yurtdisindayim. Ozlem hasret gurbet derken kokusunu ozledim. Annelik ne kutsalmis. Nr kadar iyiymis annem anlayisliymista asil ben cahilmisim diyorum
Anne olunca anlarsın derlerya hep merak ederdim anne olunca neyi anlicaz diye gerçekten de anne olunca insan dahada iyi anlıyor annelerin kıymetini

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın benimde annemin ölüm yıl dönümü bugün bende evsize yemek yaptım götürdüm yerinde yok yemekler elimde kaldı bı hayır sever araba vermiş soğukta yağmurda yatsın diye onun yan aynasına astım ama çok üzüldüm veremedim diye annem rahmetli ben ölünce evsizleri yedirin doyurun derdi benim içinde buruk bı gün 💔🥀🙏 annen yakindaysa ne olursa olsun git gel anne bam başka geçen hafta mezarına gidip soğuk mezar taşına sarılıp ağladım hayattayken kıymetini bil canım 🙏
Basın sağolsun nurlar içinde uyusun😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar