Sorum var Anneye bağlılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Anneye bağlılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneye bağlılık
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 8 aylık bebegim son 1 haftadır bana aşırı bağlı asla adım atamıyorum peşimden ağlıyor gelip bana yapışıyor aniden neden değişti böyle bundan bir kaç ay önce bebeğim beni hiç sevmiyor bile derdim yani asla bu kadar takmazdı bana neden değişti birden

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 8 aylık bebegim son 1 haftadır bana aşırı bağlı asla adım atamıyorum peşimden ağlıyor gelip bana yapışıyor aniden neden değişti böyle bundan bir kaç ay önce bebeğim beni hiç sevmiyor bile derdim yani asla bu kadar takmazdı bana neden değişti birden
Yürütmen için yapıyor olabilir benim ki de o dönem başladı çalışmalara yürüteçe koyunca bıraktı beni

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Zaman geçtikçe senin kokuna alıştığı için yada seni sürekli gördüğü için alışmıştır cnm bir anda ❤🤩emiyor mu canım yoksa mama mi veriyorsun?

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rahatsız filan olabilir kuzum ya herhangi bir yeri ağrıyor olabilir diş dönemi de olabilir çünkü benim çocuklar öyle idi

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Yürütmen için yapıyor olabilir benim ki de o dönem başladı çalışmalara yürüteçe koyunca bıraktı beni
Yürütece koyuyorum onda da durmayıp kucak istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaman geçtikçe senin kokuna alıştığı için yada seni sürekli gördüğü için alışmıştır cnm bir anda ❤🤩emiyor mu canım yoksa mama mi veriyorsun?
Emiyor canım

Emiyor canım
Rahatsız filan olabilir kuzum ya herhangi bir yeri ağrıyor olabilir diş dönemi de olabilir çünkü benim çocuklar öyle idi
Henüz hiç dişi çıkmadı belirti de yok gibi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Emiyor canım

Emiyor canım
Benimki de öyle yapıyordu yürümeden önce ama kucakta da durmuyordu ille tut elimden yürüt diyordu tabi her bebek farklı her şey olabilir atak haftası falan da olabilir diş birden de çıkabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Emiyor canım

Emiyor canım
Huzursuzluk yapıyor yani canım diş belirtisi aslında ondan da kucak ister sürekli .

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Huzursuzluk varsa o yüzden kucak istiyor birde sen evde teksen yani baba bütün gün işte başka ilgilenen yok fazla kimseyi tanımıyorsa o yüzden sana daha bağlı olmays başlamıştır kendi çocuklarımdan biliyorum 3 üde bana fazlasıyla düşkünler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Huzursuzluk varsa o yüzden kucak istiyor birde sen evde teksen yani baba bütün gün işte başka ilgilenen yok fazla kimseyi tanımıyorsa o yüzden sana daha bağlı olmays başlamıştır kendi çocuklarımdan biliyorum 3 üde bana fazlasıyla düşkünler
Ya baharım ben ayraya süt sağıp gönderiyorum bugun de gönderdim sabah vizit olduğu için ilk emzirmeye göndermiyorlar diye . Neyse doktor bir git öğren hemde emzirmil olursun dedi ayra nın taburculuğınj . Gittim hocam beslediniz mi dedim evet ama annesi şırınga ile fazla almadı sen bir dene emerse emzir dedi . Gönderdiğim sütün yarısından fazlası duruyordu ama göğüsmü tutup emdi normal mi bu acaba 🤦🏻‍♀️. Şırıngayı almayıo beni alması karnı doyunxa uyudu

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Artık seni tanıyor çünkü canım benim kızım da o zamanlar da öyleydi şimdi 1 buçuk yaşında şuanda babasına çok bağlı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar