Anneyiz ama insanız da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Anneyiz ama insanız da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,139 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Anneyiz ama insanız da
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen gün eşime isyan ettim kendi hayatım yok sadece sizin için uğraşıyorum beni bı rahat bırakın dedim😃
Duşa giriyorum oğlumuza kucağına alıp banyo kapısına geliyor çocukla birlikte bekliyorlar bide

annesiii annesiiii ne zaman çıkacaksın demesi yok mu 🤯
Bı rahat rahat duş alıyım bırakın yani insan gibi bir banyo yapıyım. Tabi bide şey var

sen benimle hiç ilgilenmiyorsun 🤯
Hahaha aynı benim eşim on krrr gelir o banyonun kapısına bende hemen çıkamam biliyo halbuki neymiş durmuyomhs kucak istiyomus ee al mubarek isde😂😂😂

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazen çok yoruluyorum, kızımı çok seviyorum onunla oynamak eğlenmek dünyanın en güzel şeyi. Ama bazen bulanıma giriyorum tek başıma bi bardak çay içmek istiyorum. Kızıyorum kendime kızımla yorulduğum için ama napayım. Bilmiyorum düşüncelerim böyle..
Kuzum hepimiz ayni durumdayiz 3 saat deliksiz uyudugumu bilmem yatagimda mişil mişil uyumaya hasret kaldim napalim canlari sagolsun buyuycekler elbet

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar