Sorum var Annisler bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Poyraz03 tarafından oluşturulan Annisler bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Poyraz03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarın 9 haftalık oluyorum bu hafta hicbisey yiyemedim resmen ara ara devamlı aparatif biseyler sadece başka hicbisey yiyemiyorum Birde bende yerleşme kanaması filan hiçbirsey olmadı bu yerleşme kanaması herkeste oldumu veya daha olurmu merak ettim
Benim hamileliğim boyunca kanama olmamıştı herkeste olmuyor canım bu arada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben yarın 9 haftalık oluyorum bu hafta hicbisey yiyemedim resmen ara ara devamlı aparatif biseyler sadece başka hicbisey yiyemiyorum Birde bende yerleşme kanaması filan hiçbirsey olmadı bu yerleşme kanaması herkeste oldumu veya daha olurmu merak ettim
Herkeste olacak diye bir şey uok kuzum yemek yiyemiyorum bebeğe bir şey olur diye korkma ilk 3 ah bebek senden beslenmiyor zaten sen kendin için tansiyon baş dönmesi olasılıkları vitamin demir gibi eksiklikler olması. Diye yemeye gayret et ama rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğim boyunca kanama olmamıştı herkeste olmuyor canım bu arada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Amiiin inşallah canım 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkeste olacak diye bir şey uok kuzum yemek yiyemiyorum bebeğe bir şey olur diye korkma ilk 3 ah bebek senden beslenmiyor zaten sen kendin için tansiyon baş dönmesi olasılıkları vitamin demir gibi eksiklikler olması. Diye yemeye gayret et ama rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Bende heryerde öyle okudum doktorda aynısını söyledi bebek şuan senden besleniyor diye ama eşim bı susmuyo sürekli başımda yemek ye yemek ye akşama kadar böyle peki annisler bu eşlere bı çözümünüz varmı 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amiiin inşallah canım 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende heryerde öyle okudum doktorda aynısını söyledi bebek şuan senden besleniyor diye ama eşim bı susmuyo sürekli başımda yemek ye yemek ye akşama kadar böyle peki annisler bu eşlere bı çözümünüz varmı 😂
Hiç bir çözüm yol kuzum 😂😂benim eşimde öyleydi derdim boşa kilo alacak diye yol yok derdi sonrqdan yedim yedin fil gibi oldum deyip dalga geçerdi 😂😂şükür doğurdum da şimdide sütüm olsun diye ye ye diyor 😂😂hiç bir türlü çözüm yok Rabbim yardımcımız olsun

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bir çözüm yol kuzum 😂😂benim eşimde öyleydi derdim boşa kilo alacak diye yol yok derdi sonrqdan yedim yedin fil gibi oldum deyip dalga geçerdi 😂😂şükür doğurdum da şimdide sütüm olsun diye ye ye diyor 😂😂hiç bir türlü çözüm yok Rabbim yardımcımız olsun
Sen doğum yaptinda tekrarmi hamilesin yoksa uygulama öyle kaldimi burda takviminde 40 haftalık yazıyorsa o yüzden soruyorum canım

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Bendede olmadı canım yerleşme kanaması şuan 37+5 günlük hamileyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen doğum yaptinda tekrarmi hamilesin yoksa uygulama öyle kaldimi burda takviminde 40 haftalık yazıyorsa o yüzden soruyorum canım
Yaptım kuzum doğum 18 gün önce yaptım uygulama haftayı devam ediyor sadece 🤭🤭

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Yerlesme kanaması herkezte olmaz cnm ayrica hc yememekten ara ara aparatf bseler yiyormussun bu iy su içmeye calis bi sorun olmz bebek herseklde beslenr

Tüm sayfalar yüklendi.