Sorum var Annisler bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Poyraz03 tarafından oluşturulan Annisler bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Poyraz03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gülü20

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarın 9 haftalık oluyorum bu hafta hicbisey yiyemedim resmen ara ara devamlı aparatif biseyler sadece başka hicbisey yiyemiyorum Birde bende yerleşme kanaması filan hiçbirsey olmadı bu yerleşme kanaması herkeste oldumu veya daha olurmu merak ettim
Kuzum yerleşme kanaması bende de olmadı 15.1günlüyüz bende ilk 3ay hic bişiy yiyemiyordum su dahi icdiyimde hemen cıkartırdım bu dönem sırasında toplam 10klo verdim şimdi yeni yeni yimeye başladım sıkıntı etme İnşaAllah bebişlerimizi sağ salim kucamıza alırız bu arada ilk gebeliynmi?

Ben yarın 9 haftalık oluyorum bu hafta hicbisey yiyemedim resmen ara ara devamlı aparatif biseyler sadece başka hicbisey yiyemiyorum Birde bende yerleşme kanaması filan hiçbirsey olmadı bu yerleşme kanaması herkeste oldumu veya daha olurmu merak ettim
Yerleşme kanaması bende de olmadı canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Her gebelikte yerleşme kanaması olacak diye bir şart yok kuzum. Sen yiyip içmesende bebek senin vücudundan besleniyor merak etme lakin ilerleyen zamanlarda sen çok zorlanabilirsin azda olsa birşeyler atıştırman gerek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum istahin bu haftalarda olmayabilirdi ama ileirki haftalarda iştahın açılır yerlseme kanaması da herkesde olucak diye birşey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar