Annişler isim sorunum çözüldü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Annişler isim sorunum çözüldü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,803 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annişler isim sorunum çözüldü
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde de durumum aynı eşim benim istediğim ismi beğenmiyor inadına sürekli o isimleri kullaniyorum inşallah alışacak da benim istediğim olacak 😊
cocugun varsa önce cocuklarini aliştir o isme kaleyi içten feth et canm 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün bende mafoldum temizlik yaptım üstüne birde kaynvalidelerle uğraştım gece uyuyamadim sabah erkenden eşimi hastaneye götürdüm taşı varmış dha simdi geldim eve oralarda wc girmemek için tut tut öldüm 😀 bir banyo temizligi kaldı akşama yemek offfffff çok iş varmış balık mi hiç tuketemiyorum ya
benimde canim balik istiyo aslinda ama onun kokusu temizligi hiç bitmez diye hiç bulaşmak istemiyorum baliga 😉😆

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
cocugun varsa önce cocuklarini aliştir o isme kaleyi içten feth et canm 😁

benimde canim balik istiyo aslinda ama onun kokusu temizligi hiç bitmez diye hiç bulaşmak istemiyorum baliga 😉😆
Şimdi birkilo temizledim yıkadım akşam için sonra heyeri domestos ve yag çözücü yaptım oturdum😂😂😂

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Annişler hayırlı pazarlar nasılsınız isim konum vardı ya eşim tutturmuştu Didem petek bide güldana sabah kayın validen aradı ogluma sen kız kardeşinin adını ne koyacaksınız işte oglum Didem ya petek yada güldene dedi kayınvalidem dedi o ne dedi Sibel ne güzel isimler var dedi defim oglun koyacak bi bagırdı eşime dedi beni oraya getirme kibar bi isim koyun bide Sibel koysun kızının adına karışma dedi sanane dedi tm dedi eşim bana diyor git ne koyarsan koy dedi ohhhh rahatladık şimdi ortak isim bulacaz
Sagolsun kaynana🥰

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Dün bende mafoldum temizlik yaptım üstüne birde kaynvalidelerle uğraştım gece uyuyamadim sabah erkenden eşimi hastaneye götürdüm taşı varmış dha simdi geldim eve oralarda wc girmemek için tut tut öldüm 😀 bir banyo temizligi kaldı akşama yemek offfffff çok iş varmış balık mi hiç tuketemiyorum ya
Evet cnm hiç geçmiyor valla 😀 bıran önce gecsede sağlıkla alsam kucagima
canm benim benim 41 gunum kaldi 34 kaftadayim cok cabuk geciyo banada keşke bikaç ayim olsaydi diyorum şunun şurasinda 1 ayim kaldi dahada taşınamam dogumum yaklaşti ağarlaştim diye🙃

Şimdi birkilo temizledim yıkadım akşam için sonra heyeri domestos ve yag çözücü yaptım oturdum😂😂😂
eee canm akşam kazartinca bidaha yapacam domestos yağ cözücu falan

eee canm akşam kazartinca
ayyy onun yemesinden uzun temizligi süruyo en iyisi yememek🤣🤣
bidaha yapacam domestos yağ cözücu falan

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

canm benim benim 41 gunum kaldi 34 kaftadayim cok cabuk geciyo banada keşke bikaç ayim olsaydi diyorum şunun şurasinda 1 ayim kaldi dahada taşınamam dogumum yaklaşti ağarlaştim diye🙃

eee canm akşam kazartinca

ayyy onun yemesinden uzun temizligi süruyo en iyisi yememek🤣🤣
bidaha yapacam domestos yağ cözücu falan
Aynen akşamda domestos yag çözücü valla

Ohh dinlen artık ellerine sağlık canım😇afiyet bal olsun😋
Kocam diyor dur yerinde yarım doguracam otur😂😂😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen akşamda domestos yag çözücü valla

Kocam diyor dur yerinde yarım doguracam otur😂😂😂
Maşallah baya olmuşum 34 hadi hayırlısı sağlıkla alırsın inşallah kucağına yok ya sağlıkla gelsin artık biran önce ağırlaşıyor insan birde zaten mide bulantısı çekiyordum hep son aylara geldik yine geri döndü

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Annişler hayırlı pazarlar nasılsınız isim konum vardı ya eşim tutturmuştu Didem petek bide güldana sabah kayın validen aradı ogluma sen kız kardeşinin adını ne koyacaksınız işte oglum Didem ya petek yada güldene dedi kayınvalidem dedi o ne dedi Sibel ne güzel isimler var dedi defim oglun koyacak bi bagırdı eşime dedi beni oraya getirme kibar bi isim koyun bide Sibel koysun kızının adına karışma dedi sanane dedi tm dedi eşim bana diyor git ne koyarsan koy dedi ohhhh rahatladık şimdi ortak isim bulacaz
Darısı bize insalllahhh hemen masal koyarim
Sibel sende kaynananın adını koy 😂😂😂
İsmi ne acaba

Tüm sayfalar yüklendi.