Annisler 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Annisler 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Annisler 💞
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Doğum senin erken olacak doktorun 40 beklemez beklememeli sende insansın şuan böyle isen 40 da daha kötü olursun . O sırt ağrısı bende de var dünden itibaren de yalancı sancılar başladı düzensiz sancı giriyor dün baya korktuk annemle hatta. Seni elisa da yoruyordur canım ondan da bu kadar ağrın olur bana doktorum öyle demişti çocukla tek sen ilgileniyorsan bel ve sırt ağrın çok olur demişti 🤦🏻‍♀️. Gece de uyanıyorsan minik için oda sende sinir stres ve ağrı yapar ama yinede ihmal etme doktoruna yarın söyle
Valla ağrı kesici içtim ama yok geçmiyor hala aynı tekrar başladı ve gerçekten nefes almakta güçlük çekiyorum gözüm az daldı yine ağrıya uyandım bu gece daha kötüydü nefesim daralıp duruyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla ağrı kesici içtim ama yok geçmiyor hala aynı tekrar başladı ve gerçekten nefes almakta güçlük çekiyorum gözüm az daldı yine ağrıya uyandım bu gece daha kötüydü nefesim daralıp duruyor
Kuzum elisa uyuyorsa bir 2 dakika duşa gir ona rağmen geçmezse acile git .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tabi canım kumar aldatma olmayınca kocalık yapmış oluyolar yaptığı haksızlıklar kadını ezdirme yok sayma psikolojik olarak yıpratma bunlar zaten en çok evliliği etkileyen etkenler millet psikolog doktor olmuş fikir veriyor 😒😒😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız yer yer adam canı çekince senden benden güzel yemek yapıyor🤣🤣🤣beyefendi üşenmiştir yapmaya ondan yemiştir. 🥴🥴🥴
O değil de canım ya geceden beri çok kötüyüm uyuyamıyorum aşırı şekilde sırtıma ve rahmime şiddetli ağrı giriyor 2 den beri mahvoldum rahim ağrısı hafifledi ama sırtım resmen kütük gibi bide bacağıma ağrı girdi duvara vuracağım artık illallah ettim uykusuzluktan mala döndüm resmen hele cadı zaten hiç durmuyor resmen karnımı delecek pazar günü doktorum yok ama pazartesi doktora gideceğim inşallah biraz erken alır gerçekten yoruldum ağrının şiddetinden nefesim daralıyor cidden inşallah ayın 30 u gibi alır valla elisa yla ilgilenemiyorum o kadar üzülüyorum ki
Aynen kuzum ya herkez proför psikolog olmuş

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ya herkez proför psikolog olmuş
Ben onlara herbokolog diyorum canım🤣🤣🤣🤣

Kuzum elisa uyuyorsa bir 2 dakika duşa gir ona rağmen geçmezse acile git .
Şimdi biraz daha hafifledi ama inşallah yarın gittiğimde birkaç günde olsa erken alır inşallah dayanamıyorum zaten haftası da doldu kilosu da iyi bu kadın bana niye taktı bu kadar bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Şimdi biraz daha hafifledi ama inşallah yarın gittiğimde birkaç günde olsa erken alır inşallah dayanamıyorum zaten haftası da doldu kilosu da iyi bu kadın bana niye taktı bu kadar bilmiyorum
Bazıları böyle sinir bozucu olabiliyor 🤦🏻‍♀️. Neyse çok dikkat et kendine

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

🥴🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.