Sohbet Edekk Annişler♥️🥰😘😍🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Sohbet Edekk Annişler♥️🥰😘😍🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet Edekk Annişler♥️🥰😘😍🌹
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 inci annesi

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız napıyosununz bakalımm ♥️ Biz ablamla oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz çocukları uyutuyo 😅Siz napıyonuz çocuklarınızı unuttunuz mu....
Ve bugün menünüzde neler vardi
Merhaba canm, yanlış yazmışsın unutdunuzmu diye, ben uyutdum ama uyanıyo ağlıyo yeniden uyuyo. İyi yapmışsınız ablanada Selamımı söylersin. Menyude mantar dolması vardı bide lahmacun. Yorqunluktan hiç bişey yemedim akşam acıktım ama 😪

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız napıyosununz bakalımm ♥️ Biz ablamla oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz çocukları uyutuyo 😅Siz napıyonuz çocuklarınızı unuttunuz mu....
Ve bugün menünüzde neler vardi
Oturmuşum tek başıma kafamı dinliyorum evet çocuklar uyudu şükür canm Allah muhabbetinizi artırsın inşallah bende bugün sulu köfte pilav turşu acı biber vardı siz ne yapıyorsunuz nasılsınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba canm, yanlış yazmışsın unutdunuzmu diye, ben uyutdum ama uyanıyo ağlıyo yeniden uyuyo. İyi yapmışsınız ablanada Selamımı söylersin. Menyude mantar dolması vardı bide lahmacun. Yorqunluktan hiç bişey yemedim akşam acıktım ama 😪
Aaaaa cnm yaa. K.bakmayin lütfen klavye hatası😅😅uyuttunuzmu olacakti

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Aleykümselam cnm mantar dolması nasıl oluyo cnm ooo lahmacun afiyet bal seker olsun 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet klavye hatası.bende klavyesiz hata çok oluyo😂
Ayn🤣🤣

Ayn🤣🤣
Oturmuşum tek başıma kafamı dinliyorum evet çocuklar uyudu şükür canm Allah muhabbetinizi artırsın inşallah bende bugün sulu köfte pilav turşu acı biber vardı siz ne yapıyorsunuz nasılsınız
Ooo ellerine sağlık.....afiyet olsun size..ayy keşke yanımızda olaydın sende yaaq🥰🥰Bizde oturuyoz öyle büyük yeğnim hümeyra hanım uyumuyo onu uyutuyo ablam🤣

Ayn🤣🤣
Ooo ellerine sağlık.....afiyet olsun size..ayy keşke yanımızda olaydın sende yaaq🥰🥰Bizde oturuyoz öyle büyük yeğnim hümeyra hanım uyumuyo onu uyutuyo ablam🤣
Napim kızımla oturyorum uyusada uyusam diye sen napiyorsun
Ayyy cnm ilerde bndemi öyle olucam🤣🙉🙊🙈iyiyim bnde cnm ablam @Gamze Hümeyra burda oturuyoz öyle

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam cnm mantar dolması nasıl oluyo cnm ooo lahmacun afiyet bal seker olsun 🥰

Ayn🤣🤣

Ayn🤣🤣

Ayn🤣🤣

Ayyy cnm ilerde bndemi öyle olucam🤣🙉🙊🙈iyiyim bnde cnm ablam @Gamze Hümeyra burda oturuyoz öyle
Sağol canım benim ayy keşke vallahi öyle bir ortama ihtiyacım var sohbet muhabbet ayy en zoru çocuk uyutmak bunların hepsi aynı kız benimkilerde uyumakta direndiler en son uyudular şükür 😄

Tüm sayfalar yüklendi.