Sohbet Edekk Annişler♥️🥰😘😍🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Sohbet Edekk Annişler♥️🥰😘😍🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet Edekk Annişler♥️🥰😘😍🌹
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 inci annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kiz gamzeyle ne kaynatiyonuz çekirdek varsa bende gelsemde laflasak🤣🤣
Ayyy keske elifim yaa çok istiyorum bir arada laflamayi keşke herkes burda olsa🥺😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz gamzeyle ne kaynatiyonuz çekirdek varsa bende gelsemde laflasak🤣🤣
Yok kız ben yatak odasındayım eşim uyuyodu bende gittim uyumaya ablam da oğlu agliyo onu emziriyo heralde kızzzzz ses ver ordamısınn @Gamze Hümeyra 😅😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Olabilir

Siz de bakın sizdedemi cikiyor
Sadece nefis yemeğe girince mi oluyor

Ayyy keske elifim yaa çok istiyorum bir arada laflamayi keşke herkes burda olsa🥺😍😍😍

Yok kız ben yatak odasındayım eşim uyuyodu bende gittim uyumaya ablam da oğlu agliyo onu emziriyo heralde kızzzzz ses ver ordamısınn @Gamze Hümeyra 😅😅😅
Ayy uyudu uyudu ya mahfetti beni

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aaaaa cnm yaa. K.bakmayin lütfen klavye hatası😅😅uyuttunuzmu olacakti
Ama ne demek istediğini anladığımız için sorun yok canım normal 😂

Ben mesajı yeni
Merhaba kızlar nasılsınız napıyosununz bakalımm ♥️ Biz ablamla oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz çocukları uyutuyo 😅Siz napıyonuz çocuklarınızı unuttunuz mu....
Ve bugün menünüzde neler vardi
Gördüm canım benimkiler gece 12 de uyudu valla minik erken uyuyor ama yemekte bulgur pilavı ile köri soslu kanat yaptım birde mehir ☺️

Ben mesajı yeni
Merhaba kızlar nasılsınız napıyosununz bakalımm ♥️ Biz ablamla oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz çocukları uyutuyo 😅Siz napıyonuz çocuklarınızı unuttunuz mu....
Gördüm canım benimkiler gece 12 de uyudu valla minik erken uyuyor ama yemekte bulgur pilavı ile köri soslu kanat yaptım birde mehir ☺️

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ama ne demek istediğini anladığımız için sorun yok canım normal 😂

Ben mesajı yeni

Ben mesajı yeni

OOO afiyet olsun canm ellerine sağlık

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım iyilik seni sormali 🥰bende dün evi dip köşe temizledim çocukları duş aldırdım eşim acıktım dedi bende yorgunum deyince saolsun kalktı Menemen yaptı hazır konserve den🥰yanına da yoğurt turşu vardı canım biraz geç yaptı ama olsun 😍karnımiz doydu

Tüm sayfalar yüklendi.