Anti rubellasi pozotif cikanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havvanur tarafından oluşturulan Anti rubellasi pozotif cikanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,346 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anti rubellasi pozotif cikanlar
Konbuyu başlatan Havvanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Havvanur

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış hatırlamıyorsam daha önce geçirmişsin kuzum gene de doktorun daha iyi bilgi verir
Ah keske nerde bilgi verecek dogru duzgun ilgilenmiyo bile biz bu kadar erken cagirmayiz niye geldin diyo düşük tehliken var demistiniz kontrole geldim sonuc gosterecem diyorum tamam diyo

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Igg pozitifse bu iyi birsey. Daha önce yani genelde çocukken gecirdiginiz manasına geliyor .Vücudunuz bağışıklık kazanmış demek.
Doktorun oyle bi galesizligi oldu ki insan da ister istemez tedirgin oluyo saglik ocagi doktoruna sordurdum oda kesin gitsin demis bebekle alakasi olabilir mi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ah keske nerde bilgi verecek dogru duzgun ilgilenmiyo bile biz bu kadar erken cagirmayiz niye geldin diyo düşük tehliken var demistiniz kontrole geldim sonuc gosterecem diyorum tamam diyo
Kuzum değiştir o zaman yada aile hekimine sor yarın o da yardımcı olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun oyle bi galesizligi oldu ki insan da ister istemez tedirgin oluyo saglik ocagi doktoruna sordurdum oda kesin gitsin demis bebekle alakasi olabilir mi
Doktordan memnun değilsen direk değiştir hem kendi canın hem bebeğin canı kuzum

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum değiştir o zaman yada aile hekimine sor yarın o da yardımcı olur

Doktordan memnun değilsen direk değiştir hem kendi canın hem bebeğin canı kuzum
Mecbura kaldim normalinde dun randevum vardi doktor kaza yapmis biraz rahatsizdim mecbur kaldim bu doktora gitmeye

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Benimde pozitif çıktı doktor ne güzel gecirmissin dedi. Zaten çoğu insanın pozitif cikiyomus. Bence endişelenmeyin yanlış anlamislardir IgM olan pozitif anlamış olabilirler

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Benimde pozitif çıktı doktor ne güzel gecirmissin dedi. Zaten çoğu insanın pozitif cikiyomus. Bence endişelenmeyin yanlış anlamislardir IgM olan pozitif anlamış olabilirler
Ay inşaAllah canim hayirlisi bakalim bugun 3 de gidecem perinatolojiye bakalim ne diyecek

Igm 0.965 borderline yaziyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar