Antibiyotik kullanmak zorunda kaldim

• Konbuyu başlatan Serpilkyc
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serpilkyc tarafından oluşturulan Antibiyotik kullanmak zorunda kaldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Antibiyotik kullanmak zorunda kaldim
Konbuyu başlatan Serpilkyc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serpilkyc
S

Serpilkyc

Guest
Herkese merhaba 18 haftalik hamileyim ve zaturreye yakalandım mecburen antibiyotik kullanmak durumundayım 2 haftadır kullanıyorum ve korumalı akciger röntgeni çekindim hepsi doktor kontrolünde kullandım ama yinede içim rahat değil varmi aranızda bu durumu yasayan

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 18 haftalik hamileyim ve zaturreye yakalandım mecburen antibiyotik kullanmak durumundayım 2 haftadır kullanıyorum ve korumalı akciger röntgeni çekindim hepsi doktor kontrolünde kullandım ama yinede içim rahat değil varmi aranızda bu durumu yasayan
Adaşım benim adımda Serpil neyse soruna geleyim bende ilk hamileliğim de çok aşırı derecede girip olmuştum o zaman kullanmıştım antibiyotik i ama ben kullanırken korktuğum için yarısını içiyordum çok şükür kızım gayet sağlıklı geçmiş olsun bu arada

Serpilkyc

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim memnun oldum aybni zamanda :) inşallah bizimde hic bir sorunumuz olmaz
Adaşım benim adımda Serpil neyse soruna geleyim bende ilk hamileliğim de çok aşırı derecede girip olmuştum o zaman kullanmıştım antibiyotik i ama ben kullanırken korktuğum için yarısını içiyordum çok şükür kızım gayet sağlıklı geçmiş olsun bu arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım
Çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.