Antibiyotik

• Konbuyu başlatan Şeyda 7171
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyda 7171 tarafından oluşturulan Antibiyotik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Antibiyotik
Konbuyu başlatan Şeyda 7171
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi
Ş

Şeyda 7171

Guest
Kızlar merhaba 33+1günlük gebeyim bugün sağlık ocagina gittim çok fazla akintim vardı beyaz ve kokulu idi sancilarim da çoktu doktor idrar tahlili yaptı sonucu aldım protein kaçağı falan yokmuş şükür ama yüksek miktarda iltihap çıktı çok fazlaymis antibiyotik yazdı aksef 500mg sabah akşam kullan dediler günde iki kere kullanmanın bebek için zararı olur mu ki gerçi zarar olsa doktor yazmazdi di mi yardımcı olun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 33+1günlük gebeyim bugün sağlık ocagina gittim çok fazla akintim vardı beyaz ve kokulu idi sancilarim da çoktu doktor idrar tahlili yaptı sonucu aldım protein kaçağı falan yokmuş şükür ama yüksek miktarda iltihap çıktı çok fazlaymis antibiyotik yazdı aksef 500mg sabah akşam kullan dediler günde iki kere kullanmanın bebek için zararı olur mu ki gerçi zarar olsa doktor yazmazdi di mi yardımcı olun
Cnm aynı antibiyotiği bi çok doktor veriyo korkmadan kullanabilirsin

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm aynı antibiyotiği bi çok doktor veriyo korkmadan kullanabilirsin
Sağol canim benim teşekkür ederim başladım dün kullanmaya hemen etki eder mi bilmiyorum ama bugün sancim falan olmadi şükür insallah geçer de sağlıkla dogrurum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende dis kulak iltihaplanmasi oldu kbb ye gtiim mecbur aksef yazdi kendi doktoruma da sordum kullanabilirsin dedi
Sağol canim benim teşekkür ederim insallah fayda bulurum

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim bende kullandim hic bir sıkıntısı yok

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olur canim ınsalh ben faydasını gördüm hamilelikte iltihap fln cok oluyor
Aynen canim benim gebeligin baslarinda vardı tek kullanimlik toz kullanmistim iyi gelmişti şimdi yine tekrarladı fazla miktarda olduğu için de antibiyotik verdi dünden beri kullanıyorum sanki sancilarim hafifledi gibi normalde hiç iş yapamaz halde idim bugün bayağı bir iş yaptık eşimle birlikte 😊insallah tez zamanda da duzelirim tamamen de doğumda sıkıntı olmaz umarım bu enfeksiyon

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim benim gebeligin baslarinda vardı tek kullanimlik toz kullanmistim iyi gelmişti şimdi yine tekrarladı fazla miktarda olduğu için de antibiyotik verdi dünden beri kullanıyorum sanki sancilarim hafifledi gibi normalde hiç iş yapamaz halde idim bugün bayağı bir iş yaptık eşimle birlikte 😊insallah tez zamanda da duzelirim tamamen de doğumda sıkıntı olmaz umarım bu enfeksiyon
Yok canim insalah bi sikinti cikmaz benim ilk zamanlarda vardi suan yok cok şükür zaten doguma 10 gun fln var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar