Sorum var Aramıza baya yeni katılan arkadaşlar var hepiniz hosgeldiniz 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Aramıza baya yeni katılan arkadaşlar var hepiniz hosgeldiniz 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,720 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aramıza baya yeni katılan arkadaşlar var hepiniz hosgeldiniz 🥰
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bende yeni katıldım .kizlar birde bu siteyi denim .ortam sahanemi kızlar bana yardımcı olacaklar özelden yazabilirmi yerleşme kanaması ile ilgi benim bazı sorunlarım varda en son 25 Kasım'da adet oldum ve daha olmadım son bir haftadir akıntıyla beraber pembemsi akıntı geliyor yorumlamak ve görmek ve de yardımcı olmak isteyen ablalarim nolur yardım edin. Bu arada 1 yil öncesinde düşük yaptım dahada gebelik oluşmadı. Dusukde. Sonra pko oluşmuş
Allah gonlundekini nasıp etsin inşallah canm 🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
En son 2 aralikda yaptım negatif atıyorum abla
En son 2 aralık ise canım yeniden test yap pkos da regl geçilmekmesi çok oluyor hatta regl olmama bile oluyor. Yine gebe çıkmaz isen bir kadın doğum doktoruna başvur detaylıca baksın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla resim yüklenmiyor
Google'da gebelik Takibim, gebelik forum yaz hesabına ordsm gir canım sonra yüklemek istediğin fotoğrafı ekran görüntüsü alıp yükle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar