Aranizda yeniyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kavisdoğusude tarafından oluşturulan Aranizda yeniyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,222 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aranizda yeniyim
Konbuyu başlatan Kavisdoğusude
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maviş

Kavisdoğusude

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 18+6 haftalik gebeyim bu 3. Gebeligim hic yasamadigim seyi yasiyorum ellerim devamli uyusuyor gece uykumdan 4 kere uyaniyorum bildiginiz agri aglatiyor

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Arkadaslar 18+6 haftalik gebeyim bu 3. Gebeligim hic yasamadigim seyi yasiyorum ellerim devamli uyusuyor gece uykumdan 4 kere uyaniyorum bildiginiz agri aglatiyor
Aramiza hosgeldin uyusma kramplar bunlar hep magnezyum eksikliğinden olur demisti doktoruk su suya atilan tablet varya efevesan olan onu duzenli kullaninca rahatliyodum

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de oluyor özellikle sabahları midem dışına çıkacak gibi afedersin sonra midem de yine ağrılar sürekli uyku hali oluyor rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah bide ikiz gebelikten şüphe var bende

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben dağa yeniyim doktorum keseyi göremedi öylede olunca ikiz gebeliklerde genelde keseyi baya bi geç görüyoruz ya bide ben ikiz esiyim bu ıhtimal da ga da yuksek mis çevreden sağdan soldan boş gebelikte diyenler var tabi ama ben umrumda olmuyor benim şubat ayında tekrar kontrolüm var işte Rabbim hakkımda hayırlısı ne ise onu nasip etsin

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Canım ben dağa yeniyim doktorum keseyi göremedi öylede olunca ikiz gebeliklerde genelde keseyi baya bi geç görüyoruz ya bide ben ikiz esiyim bu ıhtimal da ga da yuksek mis çevreden sağdan soldan boş gebelikte diyenler var tabi ama ben umrumda olmuyor benim şubat ayında tekrar kontrolüm var işte Rabbim hakkımda hayırlısı ne ise onu nasip etsin
Hayirlisi olsun canim benim 9. Haftada kese var bebek yok görünmüyor dedi doktorum bir hafta sonra gorundu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar