Arkadaş çok kötüyüm 😪😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Arkadaş çok kötüyüm 😪😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,362 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaş çok kötüyüm 😪😪
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
O ilacı duydumdu ama benimde söyle birsorunum var benim büyük oglumu da atesi düşüyordu o fitilde aldıydık ama gel gelelim sorun bende büyük oglum fiti li koymaya denedim bikere sinde o agladıkca bende dayanamadım ben oturdum onla agladım yapamadım canı yanacak diye fitili bile koyamadım allahatan eşim buradaydı onadedim sen koy çünkü o agladıkca benim eli ayagim titriyor ben panikliyorum ve BİTürlü bu panik atagımı üzerimden atamıyorum
Sorun değil canım panik atak olabilir sende bunu nasıl aşabilirim diye yollarını ara. Ateş durumunda birinden yardım alabilirsin fitili koymak için sende yapabilirsin çocuğunun canını yakmazsın ki çocuğun içinde bulunduğu durumdan huzursuz olabilir ağlar çok normal. Birde iki çocuğun var bakımı konusunda birçok kişiye göre daha tecrübelisin canım birazcık metanetli olmak gerekiyor.

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Ya doru söylüyon da zaten büyük oglumu kaynanam büyüttü biz birlik tik ozama o yüzdende ço tecrübeli deyildi aslında ama o ateşligide evde yok tu ondan öyle oldu bide çok araştırıyorum ateşliyken başka yollar bulmaya çalışıyorum ama bazı Dr biri başka biri başka konuşuyor neye yapacamızıda bilmiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düm ambulansdaki hemşire bana diyiyorki soguk suyla yıkadıysan şoklama olmuştur çocuk diyiyor bende dim soguk suyla duş aldırmadı dedim ılık suyla aldırdım dedi

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Dün kızım ateşledi saglık ocagında götürdüm bogazı imtihp landı Dr anbiyotik yazdı benim kızım şurubu içmiyor o yüzde Dr anti biyotigin ignesini yazdırdım herneyse hemen yaptırdım igne in birini sonra eve geldik kızımı ataşivar hemen suya soktum yıkadım ates düşürücü verdim ateşi düstü ama sonra 3 dört saat sonra ateşi 39. 8 cıktı hemen şurup verdim banyoya soktum ambulansı arıcaktı ama baktık büsefer ambulansı arayım geleyim diyene kadar kızım havale geçirecektir hemen kızı suya soktum şurubunuda içtiydi 2 tas su döktüm tam 3 CÜ tas suyu dökecekdimki kızıma kendiydeydi aniden banyoda havale geçir komsular ambulansı aradı hastaneye gittik çok şükür şimdi iyiyiz Dr tanlillere baktı tahlıl ler temisçıktı gece dörte eve geldi kızlar nerdese kafayı yiyecek haldeyim hayla etkisinden çımıyom nezaman banyonun önünde geçsen o an aklıma geliyodi çok şükür şuan çok iyiyiz ama aklıma geldikçe delircekgibiyim😪😪

Allahım kimseyi evladıyla sınamasın çok zor şu an zakarken bile elim ayagim titriyor piskolejim çok bozuk

Allahım kimseyi evladıyla sınamasın çok zor şu an yakarken bile elim ayagim titriyor piskolejim çok bozuk

Allahım kimseyi evladıyla sınamasın çok zor şu an yakarken bile elim ayagim titriyor piskolejim çok bozuk
Çok çok geçmiş olsun ,Allahim yaşatmasın bir daha aynı şeyleri, sağlık versin Rabbim yavruna🙏🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya doru söylüyon da zaten büyük oglumu kaynanam büyüttü biz birlik tik ozama o yüzdende ço tecrübeli deyildi aslında ama o ateşligide evde yok tu ondan öyle oldu bide çok araştırıyorum ateşliyken başka yollar bulmaya çalışıyorum ama bazı Dr biri başka biri başka konuşuyor neye yapacamızıda bilmiyoruz
Ateş anında yapman gereken üstünü çıkarmak ılık duş aldırıp 30 dk sonra tekrar bakmak az düşüş olmuştur sonra sirkeli suyla ıslattığın havluyu koyarsın 30 dk sonra tekrar bak biraz daha düşmüştür düşmediyse ve 39 derece üstüyse şurup vermek 30 dk sonra tekrar bak hala aynıysa fitil koymak ve 1 saat sonra tekrar bakmak hala daha 38 in altına inmediyse acile götürmek lazım canım enfeksiyon açısından araştırılıp ateş sebebinin bulunması lazım

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Çok çok geçmiş olsun ,Allahim yaşatmasın bir daha aynı şeyleri, sağlık versin Rabbim yavruna🙏🙏
Amin canım

Ateş anında yapman gereken üstünü çıkarmak ılık duş aldırıp 30 dk sonra tekrar bakmak az düşüş olmuştur sonra sirkeli suyla ıslattığın havluyu koyarsın 30 dk sonra tekrar bak biraz daha düşmüştür düşmediyse ve 39 derece üstüyse şurup vermek 30 dk sonra tekrar bak hala aynıysa fitil koymak ve 1 saat sonra tekrar bakmak hala daha 38 in altına inmediyse acile götürmek lazım canım enfeksiyon açısından araştırılıp ateş sebebinin bulunması lazım
Canım bikere oglu ateşledi sirkeli su yaptık Dr dedi sakin sirkeli su yapmayın dedi sirkeli su daha çok cıkarıyormus ataşi zaten kızım hastalarında 10 dakada bir baktım ama işte belli olmuyor ateş aniden firlıya biliyor Dr bana demiştik ateşliyken ya suya sokundedi yada koltuk altına bacak arasına ıslak bezkoyun öyle müdahale edin dedi

Canım bikere oglu ateşledi sirkeli su yaptık Dr dedi sakin sirkeli su yapmayın dedi sirkeli su daha çok cıkarıyormus ataşi zaten kızım hastalarında 10 dakada bir baktım ama işte belli olmuyor ateş aniden firlıya biliyor Dr bana demiştik ateşliyken ya suya sokundedi yada koltuk altına bacak arasına ıslak bezkoyun öyle müdahale edin dedi

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Dün kızım ateşledi saglık ocagında götürdüm bogazı imtihp landı Dr anbiyotik yazdı benim kızım şurubu içmiyor o yüzde Dr anti biyotigin ignesini yazdırdım herneyse hemen yaptırdım igne in birini sonra eve geldik kızımı ataşivar hemen suya soktum yıkadım ates düşürücü verdim ateşi düstü ama sonra 3 dört saat sonra ateşi 39. 8 cıktı hemen şurup verdim banyoya soktum ambulansı arıcaktı ama baktık büsefer ambulansı arayım geleyim diyene kadar kızım havale geçirecektir hemen kızı suya soktum şurubunuda içtiydi 2 tas su döktüm tam 3 CÜ tas suyu dökecekdimki kızıma kendiydeydi aniden banyoda havale geçir komsular ambulansı aradı hastaneye gittik çok şükür şimdi iyiyiz Dr tanlillere baktı tahlıl ler temisçıktı gece dörte eve geldi kızlar nerdese kafayı yiyecek haldeyim hayla etkisinden çımıyom nezaman banyonun önünde geçsen o an aklıma geliyodi çok şükür şuan çok iyiyiz ama aklıma geldikçe delircekgibiyim😪😪

Allahım kimseyi evladıyla sınamasın çok zor şu an zakarken bile elim ayagim titriyor piskolejim çok bozuk

Cok geçmiş olsun cnm.benim 6 yasinda ki kızımda 5.6 aylıkken havale geçirdi uykuda bnde direk lavaboya suya soktum.kafasini sonra esimi aradım ozele gitti muayene etmediler sırayı takip edin diyorlar cocuk acil dedik baktık olucak gibi değil devlet hastanesine gittik hemen yatış yapıldı 1 hafta yatti cok sukur tahlilleri temiz çıktı şimdi ufak bi ateşi olunca direk suya sokuyorum olmaz inş dikkat et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Çok geçmiş olsun canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.