Sorum var Arkadaşlar 39+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar 39+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar 39+3
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya abla vallahi artık bende doguraydim diye dua ediyorum baya agirlastim artık hani ama doğum yaptırırlar mi 40 haftalık olunca bilmiyorum yoksa bekletirlermi
Sancına ve açılmana bakarlar bir sorun yoksa sana sorarlar yatış istersen suni sancı veya fitille sancı verirler bu durumda karar senin benim doğum edeceğim zaman yanıma bir kadın gelmişti sancısı falan yoktu o da aynı 40 haftadaydı anlattığım şekilde işte sormuşlar kabul etmiş fitil vermişlerdi ona yani burda böyle yaptılar orda belki farklıdır doktordan doktora

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdi ben 39+3 oldum perşembe günü 40 haftaya giriyorum ama ne ağrım var ne sancım var doktor normal doğum.dedi ama şu gün falan gel demedi bide bayram.araligi tatili girdi ben 40 haftaya girince doktora gidimi yada gidince doktora ne söyleyeyim.zamanj geçince sknti olrmu
Herhangi bir şikayetin yok ise bekle bence canım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.