Sorum var Arkadaşlar 39+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar 39+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar 39+3
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi ben 39+3 oldum perşembe günü 40 haftaya giriyorum ama ne ağrım var ne sancım var doktor normal doğum.dedi ama şu gün falan gel demedi bide bayram.araligi tatili girdi ben 40 haftaya girince doktora gidimi yada gidince doktora ne söyleyeyim.zamanj geçince sknti olrmu
Canm bnce git belli olmaz baktın o zamana kadar sancı. Felan olur

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İşte abla benim kide umursamadı oda hani tanidiklar 40 haftayı geçince zararı olabilir çocuk için diyorlar
Benim kızım 41 hafta 2 gün doğdu bir anda sancım oldu gittim doğum yaptım 42.haftadan sonra benim bildiğim riskli olur yinede sen bilirsin sağlıklı olsunlar da

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi ben 39+3 oldum perşembe günü 40 haftaya giriyorum ama ne ağrım var ne sancım var doktor normal doğum.dedi ama şu gün falan gel demedi bide bayram.araligi tatili girdi ben 40 haftaya girince doktora gidimi yada gidince doktora ne söyleyeyim.zamanj geçince sknti olrmu
Günün doluyormuş normalde demesi lazım 40. Haftaya kadar doğmazsa gel suni sancıyla doğuralım diye sen bekleme git bence ama benim kızım 41 de doğdu doktor 41 bekleyelim doğmazsa suni sancı veririz demişti gerek kalmadı sen bol bol yürüyüş yap sucak duş al ada çayı iç hurma ye sorunun yoksa ilişkiye gir arabayla gezintiye çık işe yarıyor bebişin sağlıkla doğar inşallah

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Yani agrinin olmamasi birkac gun icinde olmayacagi anlamina gelmez bacim. Ben salı gunu kontrole gittim, nst de agrim vs cikmadi. Hatta doktor haftaya gel dogum icin gun verelim dedi. Eve geldim uyudum uyandim icimde garip bir his vardi. Gece 12 de suyum geldi, carsamba sabaho cocugumu kucagima aldim. Bu yuzden agrim yok deyip dogum icin sure uzun diye dusunme.
Ama 40 haftalik olunca mutlaka doktora gorun, hastane acik degilse acilden gerekirse giris yap.

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Yani agrinin olmamasi birkac gun icinde olmayacagi anlamina gelmez bacim. Ben salı gunu kontrole gittim, nst de agrim vs cikmadi. Hatta doktor haftaya gel dogum icin gun verelim dedi. Eve geldim uyudum uyandim icimde garip bir his vardi. Gece 12 de suyum geldi, carsamba sabaho cocugumu kucagima aldim. Bu yuzden agrim yok deyip dogum icin sure uzun diye dusunme.
Ama 40 haftalik olunca mutlaka doktora gorun, hastane acik degilse acilden gerekirse giris yap.
Ya abla vallahi artık bende doguraydim diye dua ediyorum baya agirlastim artık hani ama doğum yaptırırlar mi 40 haftalık olunca bilmiyorum yoksa bekletirlermi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ya abla vallahi artık bende doguraydim diye dua ediyorum baya agirlastim artık hani ama doğum yaptırırlar mi 40 haftalık olunca bilmiyorum yoksa bekletirlermi
Bebegin ve senin durumuna gore degisir bu durum. Suyun yeterliyde, bebek saglikliysa, senin saglik durumun iyiyse 41 e kadar sanirim bekliyorlar. Ama birinizde sıkıntı olusmaya basladiysa suni sanci verip hemen dogum yaptirabilirler. Bu yuzden kontrole mutlaka gitmelisin

Tüm sayfalar yüklendi.