Sorum var Arkadaşlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 330 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Duş alırken sağ taraf kasigima birden sancı girdi neden olabilir?
Aslınds normal kolunu filan yukarı kaldırdıysan ondan olur ani sancılar suyun sıcaklığı dirseğini yakmayacak şekilde olsun gebelik boyunca ona çok dikkat et sıcam suda sancıyı tetikliyormuş çünkü

gül bahar

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar yeni evliyim 20 günlük ben ayin 22 sinde adet oldum 28 btti Eylül'ün fakat çocuk düşünüyorduk hemen bugün ayın 12 si adet oldum ilk başta koyu kahve rengi leke geldi şuan kanamam var belim ve ayaklarım ağrıyor kanamam kırmızı iki gün oldu kanamam devam ediyor normalde ben her ayın 22 yada 23 de adet oluyorum bu nasıl birşey anlamadım ne yapmam lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar yeni evliyim 20 günlük ben ayin 22 sinde adet oldum 28 btti Eylül'ün fakat çocuk düşünüyorduk hemen bugün ayın 12 si adet oldum ilk başta koyu kahve rengi leke geldi şuan kanamam var belim ve ayaklarım ağrıyor kanamam kırmızı iki gün oldu kanamam devam ediyor normalde ben her ayın 22 yada 23 de adet oluyorum bu nasıl birşey anlamadım ne yapmam lazım
Kaç aylık evlisin yani doğru anladıysam 20 günlük sanırım evlilikten sonra ilişiki sonrasında regl bozukluğu olabiliyor canım ilk kez beraber olduğun için regl gün ve süre değiştirir bende de böyle olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.