Sorum var Arkadaşlar bel.agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar bel.agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar bel.agrisi
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok abla ya baya agrio hemde resmen aglicam.agridab
Canım erken doğum riskin var mıydı peki ? Bir hastaneye git inatçı ağrılar da iyi değil ben 27 haftalıkken 3 saat vajina ağrısı çektim ilk gebelik olunca insan normal sanıyordu ama açılma olmuş bebek doğuma zorluyormuş düşün . Gidebilme ihtimalin varsa hastaneye bir görün

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Canım erken doğum riskin var mıydı peki ? Bir hastaneye git inatçı ağrılar da iyi değil ben 27 haftalıkken 3 saat vajina ağrısı çektim ilk gebelik olunca insan normal sanıyordu ama açılma olmuş bebek doğuma zorluyormuş düşün . Gidebilme ihtimalin varsa hastaneye bir görün
Erken doğum riskim.yoktu abla ama çocuk hala dönmemiş dedi ben şuan 30 hafta 5 günlüğüm kaç aylık hamileyim aceba onuda hesaplayamadim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Erken doğum riskim.yoktu abla ama çocuk hala dönmemiş dedi ben şuan 30 hafta 5 günlüğüm kaç aylık hamileyim aceba onuda hesaplayamadim
Canım bebek haraketi nasıl peki belki karnında dönüyordur . Benim ikinci gebeliğim şuan 22 de filan ters demişti doktor aradan 1 hafta sonra aşırı sancılandım ağrılar filan bebek dönmüştü . Dönerken de sancı yapıyorlar . 7. Ayın bitmiş canım 8. Ayın içindesin diye biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama yinedw doktora git kuzum ihmal etme haftan çok küçük çünkü

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek haraketi nasıl peki belki karnında dönüyordur . Benim ikinci gebeliğim şuan 22 de filan ters demişti doktor aradan 1 hafta sonra aşırı sancılandım ağrılar filan bebek dönmüştü . Dönerken de sancı yapıyorlar . 7. Ayın bitmiş canım 8. Ayın içindesin diye biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama yinedw doktora git kuzum ihmal etme haftan çok küçük çünkü
Abla çocuğun hareketti çok fazla sürekli oynuyor yani

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Dinlenince Geçiyormu ? Dinlendiginde Geçmeyen Agriysa Egerki Hemen Hastaneye Git Erken Doğum Riskin alabilir Çünkü Benimde Belimde Siddetli ağrım olurdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar