Arkadaşlar bı acil bakarmisiniz ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar bı acil bakarmisiniz ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Arkadaşlar bı acil bakarmisiniz ya
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim daha 12 günlük 2 gündür kabız kendini kasıyor sıkıyor ağlıyor sürekli damla kulaniyorum gaz için ama fayda yok bildiğiniz bir şey varsa onerirmisiniz lutfen

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bebeğim daha 12 günlük 2 gündür kabız kendini kasıyor sıkıyor ağlıyor sürekli damla kulaniyorum gaz için ama fayda yok bildiğiniz bir şey varsa onerirmisiniz lutfen
Canım kimyon çayı ver iki damla zeytinyağına kulak çöpünü batır poposuna sürt iyi gelecek sende kayısı yensuyunu iç cnm

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük bisiklet hareketi yap bebegin sol ve sağ ayağından karnina doğu itip düzelt her emzirmeden sonra beline hafif hafif vurarak gazını çıkartmaya çalış kullandığın gaz ilacı hangisi bebeklere farklı gaz ilacı iyi gelebilir 10 gün kullanımda iyi gelmezse başka bir gaz ilacına geçmek gerek bunu doktorum söylemişti

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kimyon çayı var hakkı zeytin yağı ver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar