Sorum var Arkadaşlar bir şey soracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar bir şey soracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar bir şey soracam
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
17 hafta 5 gnluk hamileyim ve cinsiyetti erkek belim de hergun ağrı var neden bilmiyorum bagzilarida erkek çocuğunda bel ağrır diyorlar doğrumu?

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
17 hafta 5 gnluk hamileyim ve cinsiyetti erkek belim de hergun ağrı var neden bilmiyorum bagzilarida erkek çocuğunda bel ağrır diyorlar doğrumu?
Ben hamileyken de oyle olmustu faha cinsiyetini bilmiyordum yatakta geceleri agliyordum bel agrisindan sonra erkek dedi doktor annem de demisti erkek cocuk bel agrisi yapar ilkten diye sonra bi iki hafta sonra gecmisti agrim insallah senin agrinda gecer

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok canım 18+3 üm ikinci kızım olacak ikisinde de aşırı sırt ve bel ağrısı çektim cinsiyetle alakalı değil gebelikte normal bu durumlar tabi bu ağrıların şiddetli ve dınlenmediğinde geçmiyorsa kanamada eşlik ediyorsa o zaman doktora görünmende fayda var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar