Sorum var Arkadaşlar günaydın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birbebekanne2134 tarafından oluşturulan Arkadaşlar günaydın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar günaydın
Konbuyu başlatan Birbebekanne2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank
Burası soru sormak için var bende çok acıyorum 😂istediğin kadar sorabilirsin. Açabilirsin sıkıntı yok benim icin❤️😍🥰🤩😘
Sen cok iyi birisin canım gerçekten seni tam tanımasamda cok sevdim seni tesekkür ederim 🥰😍😘❤️🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günaydın canım gereksiz ve saçma olmadığı sürece istediğin kadar soru sorabilirsin
Tesekkür ederim canım sacma sormam ben zaten asla 🙏🥰

Burası soru sormak için var bende çok acıyorum 😂istediğin kadar sorabilirsin. Açabilirsin sıkıntı yok benim icin❤️😍🥰🤩😘
Canım kahvaltı yaptım demin açıkmıştım ama midem ve istah giti yiyemedim devamını

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sen cok iyi birisin canım gerçekten seni tam tanımasamda cok sevdim seni tesekkür ederim 🥰😍😘❤️🤩

Tesekkür ederim canım sacma sormam ben zaten asla 🙏🥰

Canım kahvaltı yaptım demin açıkmıştım ama midem ve istah giti yiyemedim devamını
Sağol canım o senin güzel gören gözlerin 🥰❤️benimde hiç iştahım yok ama zorla yicem😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın arkadaşlar cok post paylaşıyorsun diyorsunuz ama ben boş post paylaşmıyorum istemeyen cevap vermeyebilir zorlamıyorum kimseye ben 🙏
Çok post açmak ile boş post açmak arasında fark var canım eğet saçma sorular sormuyor isen sıkıntı yok.istediğini sorabilirsin mantıklı olduğu sürece ve evey kimse cevap vermek zorunxa değil 😘

Tüm sayfalar yüklendi.