Arkadaslar karnım sarkmasin diye ne zaman korse takmaliyim

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Arkadaslar karnım sarkmasin diye ne zaman korse takmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 590 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaslar karnım sarkmasin diye ne zaman korse takmaliyim
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kıdemli Anne
K

Kıdemli Anne

Guest
Cuma gunu dogum yaptim dikislerim hala agriyor ama bi yandan da karnim kalsin sarksin istemiyorum sizler ne kullandiniz ve ne zaman sardiniz karninizi,annem daha erken dikislerin iyilesmedi diyor

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Cuma gunu dogum yaptim dikislerim hala agriyor ama bi yandan da karnim kalsin sarksin istemiyorum sizler ne kullandiniz ve ne zaman sardiniz karninizi,annem daha erken dikislerin iyilesmedi diyor
Öncelikle geçmiş olsun. Rabbim analı babalı büyütsün bebeğinizin 😍bir ay önce bende sezeryan ile doğum yapmıştım. Karnım sarkmasın diye 2. Hafta sardım ama ağrılarım çoğaldı akıntı geldi dikişten. Tabi herkes farklı ama bence 2 3 hafta bekle iyileştiğini düşündüğün zaman sar. Ne olur ne olmaz 🙃doktoruna da danışabilirsin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
15 gün sonra takılıyor çok ağrım varsa 40 tan sonra ben 5 gün sonra taktım 15 dj lik sonra çıkardım o şekilde ama göbek 1 ay oldu doğum yapalı hala 4 aylık olarak duruyor tamamen toparlanma 1 yıl sürüyor bende öyle olmuştu

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
15 gün sonra dikişler iyileşince taktım sezeryan olunca hemen takılmıyor malesef riskli 2 aydır hergün takıyorum nasıl gidecek bu göbek hiç bilmiyorum 😫😫😫

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bence biraz daha toparla yani dikişlerin ağrımasın ve sarınca belki iyileşmesi gecikir ondan bekle bence ne azından bir aylık olsun öyle sar yada iki haftalık olsun. Çünkü sezeryanda korse ve sarmak zor diye duydum ben normal doğum yaptım hem hemen doğumdan sonra sarsam da bişey olmadı ama sezeryan daha farklı az daha bekle bence 🤗🤗🧿🧿

Tüm sayfalar yüklendi.