Sorum var Arkadaşlar merhaba ben 6hafta5gunluk hamileyim ama kalp atışını duyamiyoruz acaba benim gibi bu durumda olan varmı gözle görüyor doktur ama sesini din

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde habibe_bolat_ergun_ tarafından oluşturulan Arkadaşlar merhaba ben 6hafta5gunluk hamileyim ama kalp atışını duyamiyoruz acaba benim gibi bu durumda olan varmı gözle görüyor doktur ama sesini din başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 381 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar merhaba ben 6hafta5gunluk hamileyim ama kalp atışını duyamiyoruz acaba benim gibi bu durumda olan varmı gözle görüyor doktur ama sesini din
Konbuyu başlatan habibe_bolat_ergun_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

habibe_bolat_ergun_

Kayıtlı Üye
rank

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Haftaya tekrar çağırdı doktur yine duymazsa alicak galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktur beni çok tedirgin etti bilmiyorum duymazsa alicak galiba birhafta sonra tekrar istedi
Bana da resmen ay sen gebemisin dedi bebek yok ortada dedi kırıcı konuşmuştu ben dinlemedim bekledim bir hafta sonra başka doktora gittim sabret onuncu haftaya kadar cnm

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 6hafta 5gunluk hamileyim ama kalp atışını duyamiyoruz benim gibi bu durumda olan varmı gözle gorunuyor attı ama sesini duyamiyoruz
Canım gözle görünüyorsa duymaman normal benim 14 haftam hala sesini duymadım doktor ultrasonda görüyor kağıdımda dakikada kaçla vurduğunu yazıyor amma daha sesini duymadım sanırım ilk haftalarda bebeyin sağılığı için sesi açmıyorlar. Tabi ultrasonda hem ses olarak hem görüntü olarak görünmüyorsa ozaman sorun ola bilir. İnşallah herşey gönlünce olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar