Sorum var Arkadaşlar sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 216 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar sancı
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ağrın olsada önce suyun gelmesi gerek ama şu gelse bile doğum hemen olmuyormuş yaaa 🤗
Yanlış canım benim önce sancım başladı doktorlar patlamazsa biz patlatırız dediler sancı şiddeti biraz daha arttıktan sonra suyum geldi kiminde önce su geliyor 2 gün 3 gün sonra sancı oluyor yanlış hatırlamıyorsam burda biri su geldikten 1 hafta mı ne sonra doğum etmiş yani doğum söz konusu olunca tek bir doğru yok ve kesinlikle ihmale gelmez aman sancımı evde çekeyim bilmem kaç dkya düşünce hastaneye yetişirim de denmemeli bir anda olup bitebilir her şey sonra kimi de sancı hissetmiyor ama açılma artmış bebek yolda falan 😊 korkutmak istemem ama dediğim gibi ihmal edilemez bir olay bu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Zaten ağrın olsada önce suyun gelmesi gerek ama şu gelse bile doğum hemen olmuyormuş yaaa 🤗
Doğumun su ile alakası yok canım hatta doğumun tek bir neden ile alakası yok. Bazısında sancı olmaz açılma olur , nişan gelmez su gelmez , sancı olmaz ama doğum olur . Bazısında su gelir açılma olmaz ama sancısı çok olur. Bazısında ise sadece nişan gelir hastanede suni sancı yer . Herkesin bünyesi farklı ama doğum başlaması için su şart değil . Doğum esnasında patlamayan suyu doktorlar patlatıyor .

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış canım benim önce sancım başladı doktorlar patlamazsa biz patlatırız dediler sancı şiddeti biraz daha arttıktan sonra suyum geldi kiminde önce su geliyor 2 gün 3 gün sonra sancı oluyor yanlış hatırlamıyorsam burda biri su geldikten 1 hafta mı ne sonra doğum etmiş yani doğum söz konusu olunca tek bir doğru yok ve kesinlikle ihmale gelmez aman sancımı evde çekeyim bilmem kaç dkya düşünce hastaneye yetişirim de denmemeli bir anda olup bitebilir her şey sonra kimi de sancı hissetmiyor ama açılma artmış bebek yolda falan 😊 korkutmak istemem ama dediğim gibi ihmal edilemez bir olay bu
Doğrudur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bı bakarmisiniz benim.dogumuma 15 gün var 38 haftalık oldum.ama kasıklarımda bı ağrı var yürürken bile bacaklarımın arasına vuruyor ağrı yürümekte zorlanıyorum ama belimde ağrı yok sizce sancimi var
Ağrıların dinlenince geçiyorsa yalancı sancıdır. Geçmiyorsa Dr görünmekte fayda var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bı bakarmisiniz benim.dogumuma 15 gün var 38 haftalık oldum.ama kasıklarımda bı ağrı var yürürken bile bacaklarımın arasına vuruyor ağrı yürümekte zorlanıyorum ama belimde ağrı yok sizce sancimi var
Benim ilk doğumum da son haftalarda aynı senin gibi olmuştu doğumun yakın ondan canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar