Sorum var Arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Durunun annesi tarafından oluşturulan Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 432 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar
Konbuyu başlatan Durunun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kapıya bebek uyuyor yazısı as zile basmayın yaz kaynana da haber ver çıkmadan seni kapıda bekleyeyim de 😡
Aynen cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ki
Yok kötü olanı uzun yaşıyor tecrübeyle sabit
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hulyacim bazı kocalar anneci ne söylersen söyle boş
Genç kız gibi

Son düzenleme:

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam her gün benim evime geliyor benim kızım cok huysuz hic uyumuyo ben hiç dinlemiyorum o da kapıya geliyor bı kere bilemedin iki kere çalıyor ben açtığımda hemen bana saldırıyor yok efendim sen neredesin ben sabahtan kapidayim sen neden geç açıyon kızlar beni sınır ediyor ne yapacağımı bilmiyorum hemen eşime beni şikayet ediyor
Kapiciye cagir zilini arsali yaptir yani bozuk diyeceksin kapiya geldiginda telefonumu Caldir cadi annecim de😄en guzeli zil calismamasi🤣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim kaynanam her gün benim evime geliyor benim kızım cok huysuz hic uyumuyo ben hiç dinlemiyorum o da kapıya geliyor bı kere bilemedin iki kere çalıyor ben açtığımda hemen bana saldırıyor yok efendim sen neredesin ben sabahtan kapidayim sen neden geç açıyon kızlar beni sınır ediyor ne yapacağımı bilmiyorum hemen eşime beni şikayet ediyor
Allah akil fikir versin oyle kaynanaya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar