Arkadsalr nolun bakinbi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Arkadsalr nolun bakinbi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 278 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadsalr nolun bakinbi
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu gebelikden once kalan sivilce izlerine ne iyi gelir bepanthen krem aldim ama birkere sürdüm bidaha sürmedim kokuorum bbeisime bisey olur die

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bu gebelikden once kalan sivilce izlerine ne iyi gelir bepanthen krem aldim ama birkere sürdüm bidaha sürmedim kokuorum bbeisime bisey olur die
Karnındaki bebeğe yüzündeki krem ne yapacak :)) bişey olmazda sivilce izlerine elma suyu falan iyi gelio diye biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gül suyuda cilde güzel oluyo ben arada gül suyuyla bebe pudrasini krem yapıp sürüyorum bekletip yıkıyorum cildin rengini acıyo hemde temizliyo

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Pamuğa sade soda ve limon karışımı sürüp yüzünü sabah akşam silebilirsin canım
Deniycm cnm

Karnındaki bebeğe yüzündeki krem ne yapacak :)) bişey olmazda sivilce izlerine elma suyu falan iyi gelio diye biliyorum

Gül suyuda cilde güzel oluyo ben arada gül suyuyla bebe pudrasini krem yapıp sürüyorum bekletip yıkıyorum cildin rengini acıyo hemde temizliyo
Yok o deilde hani kimyasal ya onlarin icinde neler oluo kremlerin o yuzd en

Pamuğa sade soda ve limon karışımı sürüp yüzünü sabah akşam silebilirsin canım
Ama bu dedigim sivilce izleri kahvrengi oldu

Tüm sayfalar yüklendi.