Arkaslar derdim bebeğim göğüsümü emiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkaslar derdim bebeğim göğüsümü emiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Arkaslar derdim bebeğim göğüsümü emiyor
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Şuan bebeğim 2aylik olacak ama kırkı çıkmadan gögüsümü etmeyi bıraktı hala tuturamiyorum agliyir kendini yırtıyor sadece 2hafta emdi biberona alıştı mama veriyorum sütüm azaldı iyice kesilcek yardım edin lutfen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şuan bebeğim 2aylik olacak ama kırkı çıkmadan gögüsümü etmeyi bıraktı hala tuturamiyorum agliyir kendini yırtıyor sadece 2hafta emdi biberona alıştı mama veriyorum sütüm azaldı iyice kesilcek yardım edin lutfen
Sen en başında biberounu vermekle en büyük hatayı yaptın zaten canım biberona alıştı mi artık mümkün değil göğsünü tutmaz çünkü biberon daha fazla süt geliyor memedeki gibi yavaş gelmiyor ve onu yormuyor sen biberonu verme artık her defasında göğsünü vermeye çalış özellikle uyku zamanı uyuduğu zaman ver

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sen en başında biberounu vermekle en büyük hatayı yaptın zaten canım biberona alıştı mi artık mümkün değil göğsünü tutmaz çünkü biberon daha fazla süt geliyor memedeki gibi yavaş gelmiyor ve onu yormuyor sen biberonu verme artık her defasında göğsünü vermeye çalış özellikle uyku zamanı uyuduğu zaman ver
Katılıyorum aç bırak bebeği aç bırak ki göğüsünü tutsun

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Kuvezde kaldığı için mama verdi hemşireler o yüzden biberona oada alisti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum aç bırak bebeği aç bırak ki göğüsünü tutsun
Aç biraksamda tutmuyor sıpa.cok.inat

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuvezde kaldığı için mama verdi hemşireler o yüzden biberona oada alisti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aç biraksamda tutmuyor sıpa.cok.inat
Nasıl biberona alıştı annwye sormadan biberon verilmiyor bana soruldu hep şırınga yöntemi ile verildi benim kendi sütüm . Nasıl öyle bir bilinçsizlik yaparlar ki . O inatsa sen daha inat ol canım emin ol tutar . Daha küçük çünkü

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğim erken doğdu bunun için göğsümü ememiyordu ben ise doğdu günden itibaren sütümü sagmaya çalıştım hep iki saate bir arada hazır mama da veriyordum biberon yardımı ile veriyordum göğsümu tuturmaya çalışıyordum bir iki dk sonra bırakıyordu ben pes etmedim 2.5 3 aya kadar sagdim hep sütümü kaşık yardımı ile ölçüsü kadarını verdim ona ardından göğsümden emzirdim hem tok olduğunu biliyordum hem de biberon vermiyordum o ara yapa yapa biberondan vazgeçti artık yavaş yavaş göğsüme alıştı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar