Arkaslar derdim bebeğim göğüsümü emiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkaslar derdim bebeğim göğüsümü emiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Arkaslar derdim bebeğim göğüsümü emiyor
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Asla pes etme canım bak teyzemin kızı şuan 5 aylık ilk bir ay bebek asla tutmamış kilo bile almamış çocuk sütü gitmişti dediğim gibi bir çay kaşığı bile gelmiyordu. Sonra çocupa biberonla mama vermek zorunda kalmış bize geldiler yani “annemgile” mamayı vermeden önce göğüsünü ver diye söyledik çocuk çekti nerdeyse 20 dakika durdu göğüsünde sonra mama verdik teyzem her gin böyle yaptı çocuk nerdeyse 1 haftfa o sütü geri getirmiş 1 ay içinde de kendi kendine mamayı bırakmış biberonu artık almıyormhş şuan neredeyse 2 aydır biberon kullanmıyor. O bu şekilde sütünü getirdi sen şuan sütüm yon gidiyor dersen beynin öyle algılar. En basiti benim ilk baştq sütüm vardı Doğumdan sonra 2. Gün bebeğim yoğun bakımda diye stres ağlamasan geri gitti sağsam bile asla gelmedi . Ben bebeğimle temas kurunca geleceğimden adım gibi emindim direk olarak yoğun bakımda ilk emzirmeyş yaptım yaptıktan sonra sütüm geldi. Demem o ki tamamen olay sende bitiyor bebeği aç bırak ağlasın şuan zaten idrak zamanında değil bırak ağlasın sonra göğsünü ver birinciye almıyor mu asla biberonu verme 2 dakika sonra yeniden ver bak nasıl tutacak acıktığı için.
Evet aynı silikonla tutuyor ama oda sütüm bı çay kaşığı bile gelmez npmaliyim kesiiyor

Tüm sayfalar yüklendi.