Artık yeter safram

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Artık yeter safram başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,167 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Artık yeter safram
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım benim ❣️❣️❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uzağız canım ailemle 😒 o yüzden sürekli gelip gidemiyorlar evde tek kalmaya korkuyorum eşimde beni yanlız bırakmamaya çalışıyor 🤲🏻 Çok teşekkür ederim tesellin için ☺️

Ya çok teşekkür ederim canım eşimi değil kendimle bebeğimi düşünüyorum 😒

Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim ❣️🥰
Haklısın inşallah sağlığın biranönce düzelir bebeğinle bağın seni iyileştirecek zaten 😍

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah artık o kadar hayattan bezdim ki sağlık sorunlarım kızım eşim herşey üst üste geliyor bunalıyorum daha 2 aylık bi anneyim çok ağır gelmeye başladı artık herşey, eşimle çok gerekmedikçe artık muhattap bile olmak istemiyorum. Birde üstüne safram sürekli taşlarım oynuyor şiddetli ağrılar yaşıyorum kendimi duvardan duvara vurmak istiyorum hayattan olan öz güvenimi yitirdim cidden herşeyden soğudum. Kimseye derdimi bile anlatamıyorum burada sizlerle konuşuyor sadece o yüzden dertlerimi sıkıntılarımı sorunlarımı sizinle paylaşıyor sizden teselli ve çok güzel destekler alıyorum çok teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız ❣️❣️
Canım öncelik sensin burda safra kesesi çok lanet bişey malesef ameliyat olana kadar acillerden çıkarmaz sen iyi ol ameliyat olki bebeğinde iyi olsun agrin sizin varken kolay değil çocukla uğraşmak bide gelen giden ev işleri vs Allah yardımcın olsun

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelik sensin burda safra kesesi çok lanet bişey malesef ameliyat olana kadar acillerden çıkarmaz sen iyi ol ameliyat olki bebeğinde iyi olsun agrin sizin varken kolay değil çocukla uğraşmak bide gelen giden ev işleri vs Allah yardımcın olsun
Evet sorma gerçekten lanet ettim 🥺 çok saol canım

Canımm sakın ol dikkat et lohusalik depresyonuna girmeyesin biz yanindayiz hepsi geçecek insallah
Canımsınız iyiki varsınız sizler zaten 🤲🏻🤲🏻❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar