Sorum var Asagı doğru baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Asagı doğru baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asagı doğru baskı
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Otururken bişey yoktu ama yürürken agrı baskı oluyordu şimdi arada yatarken de agrı baskı oluyor Sanki rahmim çıkacakmış gibi bana enfeksiyon yapar diyorlar Bu durumu yaşayan var mı Cok halsizim seker tansiyon bugün cok oynuyor sanki her an bayılacakmışım gibi
Gebelik haftası 30+2
Cnm çok normal bnm bazı günler vajinamda hissediyorum aha diyrm kesin cikicak şimdi tuvalete fln 😀😀ama mesela bugün midemi tekmeliyor her gun ayrı ama şunu öğrendim ne kdr az stres okdr iyi herşeye telaş etmek bnidde onuda yoruyor saglikla alalım kucağımıza enfeksiyon içinde tahatet suyuna elma sirkesi köy bn onla engelliyorum enfeksiyonu

Cnm çok normal bnm bazı günler vajinamda hissediyorum aha diyrm kesin cikicak şimdi tuvalete fln 😀😀ama mesela bugün midemi tekmeliyor her gun ayrı ama şunu öğrendim ne kdr az stres okdr iyi herşeye telaş etmek bnidde onuda yoruyor saglikla alalım kucağımıza enfeksiyon içinde tahatet suyuna elma sirkesi köy bn onla engelliyorum enfeksiyonu
Bende onunla idare ediyorum kız :D
Elma sirkesini ben kendim yapıyorum ya 5 litre şişede durur her gün 500 ml şişeye 2 yemek kaşığı sirke geri kalanı ılık su
Hep öyle taharet alıyorum :( :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar