25 haftalık hamilelikte aşağı doğru baskı ve kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esradincer26 tarafından oluşturulan 25 haftalık hamilelikte aşağı doğru baskı ve kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25 haftalık hamilelikte aşağı doğru baskı ve kasılma
Konbuyu başlatan Esradincer26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalık hamileyim bebegimin ayakları aşağıda ve aşağı çok baskı yapıyor karnım sertleşip bazen top gibi oluyor daha şimdiden agirlastim dün doktora gittiğimde bu durumu anlattığımda üstten ulturasonla bakti rahim ağzı uzunlugu 37 mm ölçtü 2 hafta önce 40 mmdi ama normal dedi progestron verdi evde elinden geldiğince uzan dedi ama benim gaz ve kabızlık sancimda çok oluyor onlarda tetikler mi acaba bugün göğsümden sarı sıvıda geldi çok korkuyorum erken doğum olursa diye benim gibi olan varmi resmen bebeği kasiklarda taşıyorum çok zorluyor ara sıra genital bölgemdede çatı ağrısıyla birlikte batma ve ağrı oluyor doktora gittiğimde su anda normal durum diyor ama ben kime sorsam hep son aylarda yaşadım bu durumu diyor öncesindede dusuklerim olduğu icin çok korkuyorum napcagimi sasirdim😞

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
25 haftalık hamileyim bebegimin ayakları aşağıda ve aşağı çok baskı yapıyor karnım sertleşip bazen top gibi oluyor daha şimdiden agirlastim dün doktora gittiğimde bu durumu anlattığımda üstten ulturasonla bakti rahim ağzı uzunlugu 37 mm ölçtü 2 hafta önce 40 mmdi ama normal dedi progestron verdi evde elinden geldiğince uzan dedi ama benim gaz ve kabızlık sancimda çok oluyor onlarda tetikler mi acaba bugün göğsümden sarı sıvıda geldi çok korkuyorum erken doğum olursa diye benim gibi olan varmi resmen bebeği kasiklarda taşıyorum çok zorluyor ara sıra genital bölgemdede çatı ağrısıyla birlikte batma ve ağrı oluyor doktora gittiğimde su anda normal durum diyor ama ben kime sorsam hep son aylarda yaşadım bu durumu diyor öncesindede dusuklerim olduğu icin çok korkuyorum napcagimi sasirdim😞
Anlattikrin erken doğum habercisi ama kendini korkutuma canım bol.bol dinlemeye çalış tuvaletten harici ayağa kalma ve progestron düzenli kullan iyi gelicektir inşallah sağ Saglim gününde yavrunu kucağına alirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gebelik i ilerledikçe karnındaki bebek büyüdükçe rahim de genişliyor canım bu yüzden Rahmini tutan Bağlar geriliyor bu da vajinada baskıya ve ağrıya sebep oluyor çoğu zaman normal bir durum olarak görülüyor aslında benim de ilk gebeliğimde çok oluyordu karnınin sertleşmesini de doktorumla konuştun mu genelde gebeliğin son haftalarına doğru doğuma yakın karında sertleşme oluyor göğsünden sıvı gelmesi de normal bazı gebelerde doğumdan önce göğsünden sıvı gelebiliyor benim halamın da sürekli göğsünden süt geliyordu doğuma kadar sen elinden geldiğince dinlenmeye bak fazla ayağa kalkmamaya çalış şikayetlerin devam ederse artarsa vakit kaybetmeden doktora görün

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik i ilerledikçe karnındaki bebek büyüdükçe rahim de genişliyor canım bu yüzden Rahmini tutan Bağlar geriliyor bu da vajinada baskıya ve ağrıya sebep oluyor çoğu zaman normal bir durum olarak görülüyor aslında benim de ilk gebeliğimde çok oluyordu karnınin sertleşmesini de doktorumla konuştun mu genelde gebeliğin son haftalarına doğru doğuma yakın karında sertleşme oluyor göğsünden sıvı gelmesi de normal bazı gebelerde doğumdan önce göğsünden sıvı gelebiliyor benim halamın da sürekli göğsünden süt geliyordu doğuma kadar sen elinden geldiğince dinlenmeye bak fazla ayağa kalkmamaya çalış şikayetlerin devam ederse artarsa vakit kaybetmeden doktora gö
Gebelik i ilerledikçe karnındaki bebek büyüdükçe rahim de genişliyor canım bu yüzden Rahmini tutan Bağlar geriliyor bu da vajinada baskıya ve ağrıya sebep oluyor çoğu zaman normal bir durum olarak görülüyor aslında benim de ilk gebeliğimde çok oluyordu karnınin sertleşmesini de doktorumla konuştun mu genelde gebeliğin son haftalarına doğru doğuma yakın karında sertleşme oluyor göğsünden sıvı gelmesi de normal bazı gebelerde doğumdan önce göğsünden sıvı gelebiliyor benim halamın da sürekli göğsünden süt geliyordu doğuma kadar sen elinden geldiğince dinlenmeye bak fazla ayağa kalkmamaya çalış şikayetlerin devam ederse artarsa vakit kaybetmeden doktora görün
Sürekli doktora gitmekten de çok yoruldum kasılma ve sertleşme için gazdan oluyordur dedi şurup verdi kullanıyorum ama çokta faydası olmuyor toplanmayada hepsine normal diyor ama benim içim rahat etmiyor elimden geldiğince uzanıyorum ufak bişey olduğunda acile veya kendi doktoruma gidiyorum hatta eşim bu yüzden bana kızıyor kendini dinleyip kendini strese sokma diyor ama elimde değil nedense her an bişey olcak korkusu olustu 19. Haftada bı 3 4 damla lekelenme yaşayıp 1 gün hastanede yattım o günden beri tramva oluştu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli doktora gitmekten de çok yoruldum kasılma ve sertleşme için gazdan oluyordur dedi şurup verdi kullanıyorum ama çokta faydası olmuyor toplanmayada hepsine normal diyor ama benim içim rahat etmiyor elimden geldiğince uzanıyorum ufak bişey olduğunda acile veya kendi doktoruma gidiyorum hatta eşim bu yüzden bana kızıyor kendini dinleyip kendini strese sokma diyor ama elimde değil nedense her an bişey olcak korkusu olustu 19. Haftada bı 3 4 damla lekelenme yaşayıp 1 gün hastanede yattım o günden beri tramva oluştu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım doktor normal dediyse sorun görmedi ise kendini boşa stres yapma bebeği de etkiler bişey olmaz Allah'ın izniyle

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yat dinlen ablam ben 29 .haftalık hamileyim benim ilk gebelim üstelik daha önceki düşük du benimki benim sırtıma her yerine ağrı girince yatıp uzaniyorum bazen ayaklarımda giriyor ağrısı yatıp uzaniyorum öyle oluncada geçiyor fazla ayaklanma ablam yoksa erken doğuma kendini hazırlamış oluyorsun öyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar