Sorum var 25 haftalık gebelik bel ağrısı

• Konbuyu başlatan Cerkes Duygu
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cerkes Duygu tarafından oluşturulan 25 haftalık gebelik bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 128 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 25 haftalık gebelik bel ağrısı
Konbuyu başlatan Cerkes Duygu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
C

Cerkes Duygu

Guest
Merhaba ,25+2 haftalık gebeyim.İkinci gebeliğim,ilk gebeligimde 32 den sonra bel ağrım olmuştu.O zaman 25 yaşındaydım.Suan 31 yaşındayım ikinci gebeliğim çok zorluyor.Yururken 10 adım sonra belim ağrıyor ayrılıyor gibi oluyor.Agladim açıdan resmen bu normal mi acaba?Plasenta previa denmişti önceki haftalarda onla alakalı bir durum olabilir mi?Birde bebek baş gelişi o etkiler mi?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba ,25+2 haftalık gebeyim.İkinci gebeliğim,ilk gebeligimde 32 den sonra bel ağrım olmuştu.O zaman 25 yaşındaydım.Suan 31 yaşındayım ikinci gebeliğim çok zorluyor.Yururken 10 adım sonra belim ağrıyor ayrılıyor gibi oluyor.Agladim açıdan resmen bu normal mi acaba?Plasenta previa denmişti önceki haftalarda onla alakalı bir durum olabilir mi?Birde bebek baş gelişi o etkiler mi?
Canım bende de her iki gebeliğinde bel ağrısı olmuştu ama herkesinki aynı olmayabiliyor doktora danışı istersen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım oncelikle gebeliğin sezeryan mi olmuştu?
Eğer sezeryan oldu ise bu tür bel ağrılarının olması mümkün olabiliyor
Ki diğer deyincegim konu ise her gebelik bir olmayabilir ama agrilarin devam eder ve sıklasırsa muhakkak doktoruna başvur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar