Aserme oma yemede korkuyom

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suden.az tarafından oluşturulan Aserme oma yemede korkuyom başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,365 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aserme oma yemede korkuyom
Konbuyu başlatan Suden.az
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dedim ya onlar istiyo cnm annene ben istiyom diyo bizde yiyoz cnm ben eşime öyle diyom eşimde bana inanmıyor ama inanmış gibi yapiyo garip napsin
Elleri mahkum 😅😅 bizde 1 saat önce oğlanı okuldan almaya gittik brokoli al bana canım çekiyor dedim baktı güldü diyor normal yemek yiyemiyorsun onu nasıl yiyeceksin şimdi birde çiğköfte yi duysa 3 gün güler kesin bana 😅😅😅

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Elleri mahkum 😅😅 bizde 1 saat önce oğlanı okuldan almaya gittik brokoli al bana canım çekiyor dedim baktı güldü diyor normal yemek yiyemiyorsun onu nasıl yiyeceksin şimdi birde çiğköfte yi duysa 3 gün güler kesin bana 😅😅😅
Allah seni bosver tadini cikar geçen 12 de bende yolladım canım ananas çekti 6 manavdan bulmuş birdaha aserme mumkunati varsa dedi

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Birde benim evimi gozetlemezmi perdenin oynadını bile anlatiyor bir yere gidiyor pencere duruyor bizi arıyor nere gidiyonuz şanane hesap verecez kadina evimin ışık yanıp sondugunu penceremin çiçeğini kaldırıp kaldirmadimu takip ediyor sinir oluyorum eşimle aram çok bozuldu daha neler yani etmiyom ama hakkimi asla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay Amin inşallah
Valla sende aynısını ona yap . O seni nasıl gözetlemesiyle rahatsız ediyorsa sende ona yap anlar bi şekilde o da rahatsız olur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla sende aynısını ona yap . O seni nasıl gözetlemesiyle rahatsız ediyorsa sende ona yap anlar bi şekilde o da rahatsız olur
Buna katılıyorum etkiye tepki gibi 😅babama gittik karşı komşusu baktım hep bizi gözetliyor o baktığı gibi gözümü ondan ayırmazdım bir iki üç derken çıkmaz oldu

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız anlamıyor bunamus valla koye gidiyo bu sefer üst komşusuna tembih ediyor alt üstü karşı bina beni izliyor eşimin akrabası birde denecek laf var denmicek laf var sanane yatak odamın ışığından erkeklerin içinde anlatiyo sinirledim manyak karı dedim küstü küssün banane bosanacaktik neredeyse onun yüzünden

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız anlamıyor bunamus valla koye gidiyo bu sefer üst komşusuna tembih ediyor alt üstü karşı bina beni izliyor eşimin akrabası birde denecek laf var denmicek laf var sanane yatak odamın ışığından erkeklerin içinde anlatiyo sinirledim manyak karı dedim küstü küssün banane bosanacaktik neredeyse onun yüzünden
Terbiyesiz ya ev sizin değilse ben olsam taşınırdım canım

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Buna katılıyorum etkiye tepki gibi 😅babama gittik karşı komşusu baktım hep bizi gözetliyor o baktığı gibi gözümü ondan ayırmazdım bir iki üç derken çıkmaz oldu
Anlamiyo gülüm eşimin akrabasının hepsinde var ozel diye birsey bilmiyorlar valla en son manyak karı dedim küstü iyi olmuş oh olsun ona

Terbiyesiz ya ev sizin değilse ben olsam taşınırdım canım
Ev bulamadık cnm her yer tutuldu boş ev yok valla hergun kavga ettik onun yüzünden mahşerde hesaplaşcam onla

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Anlamiyo gülüm eşimin akrabasının hepsinde var ozel diye birsey bilmiyorlar valla en son manyak karı dedim küstü iyi olmuş oh olsun ona

Ev bulamadık cnm her yer tutuldu boş ev yok valla hergun kavga ettik onun yüzünden mahşerde hesaplaşcam onla
Allahından bulsun böyleleri canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar