Sorum var Aşerme

• Konbuyu başlatan Laçin
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Laçin tarafından oluşturulan Aşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,798 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşerme
Konbuyu başlatan Laçin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızları bebeklerinize hamiş iken hangi cinsiyette çok et tüketirdiniz benimle de paylaşır mısınız.ben deli gibi kırmızı et istiyorum da kokusu geliyor sanki:)
Selam canım ben oğlumda aşırı et seviyordum canım hep et çekerdi.şimdi de hamileyim 32 haftalık bu da erkek ama etden tiksiniyorum.yani hiç alakası yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hastanede serum takviyesi filan yapacaklardır o zaman kuzum sarılık devam ediyor ya aklıma başka bişey gelmedi
Şey birde normalde Hemogram kanı alıyorlwr orda bir kanı 9 olması gerekirken 7.4 çıkmış doktor pazartesi tekrar getirin bir artış olmaz da düşme olursa yatıracaz dedi sanırım o zaman mı kan takviyesi yapalar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Şey birde normalde Hemogram kanı alıyorlwr orda bir kanı 9 olması gerekirken 7.4 çıkmış doktor pazartesi tekrar getirin bir artış olmaz da düşme olursa yatıracaz dedi sanırım o zaman mı kan takviyesi yapalar
Kuzum kan takviyesi bebeklerde hayatı tehlike varsa yapıyorlar diye biliyorum. Kayra nın o durumda olduğunu düşünmüyorum. Normalde kansızlığı çıktı ya sarılıkla alakalı da düşme oluyordur tahminim kuzum herşeyden önce sen bol bol emzir o değeri de yükselir inşallah endişelenme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum kan takviyesi bebeklerde hayatı tehlike varsa yapıyorlar diye biliyorum. Kayra nın o durumda olduğunu düşünmüyorum. Normalde kansızlığı çıktı ya sarılıkla alakalı da düşme oluyordur tahminim kuzum herşeyden önce sen bol bol emzir o değeri de yükselir inşallah endişelenme
Tamam kuzum sağol bilgi için 😘 valla emmekten başka bir şey yapmıyoruz 🤭🤭 hayırlısı ile bunu da atlatcağız inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar