Asermeeeeeeee

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Asermeeeeeeee başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,707 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asermeeeeeeee
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse53

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canm ekşi yeşil mandalina çekti ama bulamıyorum canının çektiğiniz yemezsen bebekte o iz çıkar diyorlar ne kdar doğru
Canim kasiyinca oyle olur falan hepsi hurafe ewet bebeklerde dogum lekesi oluyor ama alakasi yok bence sen tinede kicini falan kasi dikkat et simdi olursa seni suclarlar

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canm ekşi yeşil mandalina çekti ama bulamıyorum canının çektiğiniz yemezsen bebekte o iz çıkar diyorlar ne kdar doğru
Canım adana tarafına bi sorun derim ben. İlk gebeliğimde zamanı olmamasına rağmen canım dikenli incir çekmişti sülaleden adana ayağını harakete geçirdik 3 tane soğuk hava deposundan çıkardılar 😂 dediği gibi çok isteyince bulmak lazım bence

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canım adana tarafına bi sorun derim ben. İlk gebeliğimde zamanı olmamasına rağmen canım dikenli incir çekmişti sülaleden adana ayağını harakete geçirdik 3 tane soğuk hava deposundan çıkardılar 😂 dediği gibi çok isteyince bulmak lazım bence
Aynen canim annemlerde orda oturuyor gittigimde tadina baktim guzeldi ama temizlerkz' ellerim 2 gun boyunca cok kotu kasinmisti

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar