Aşı sonrası duş?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Aşı sonrası duş? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı sonrası duş?
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler 🤗 dün fındığımın 1 buçuk yaş aşısı vardı banyosunu önceki gün yaptırmıştım aşıdan sonra yıkamak istemiyordum ama azıcık yüzünü gözünü yağladı da mecbur yıkadım 😅 iğne yeri dul yüzünden şişer mi sanki biraz kızarıklık var gibi ama tam emin olamıyorum dünden mi kaldı yoksa banyo yüzünden mi diye. Şişerse ne yapmam gerekiyor
Ben de yaptırmak istiyorum aşı ama çok korkuyorum yan etkisi çok kötü olur diye bebeyimi kötü etkiler ne yapsam bilmiyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben de yaptırmak istiyorum aşı ama çok korkuyorum yan etkisi çok kötü olur diye bebeyimi kötü etkiler ne yapsam bilmiyorum
Genel olarak tüm aşılardan mı 1 buçuk yaş aşısından mı korkuyorsun ben ihmal etme taraftarı değilim aşı karşıtı bir yakınımın bebeği havale geçirdi menenjit oldu 🤷‍♀️ bunu göze alamam şahsen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar