Sorum var Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,019 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Aile hekimi yapıyor kuşum
Tam canım tsk ederm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bebeklerin hemen hemen tüm aşıları sağlık ocağında yapılıyor
Peki koldan mı bacaktan mı yapıyorlar 2. Ay aşısını

Sağlık ocaginda yapiliyor cnm
Saol canım

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Yarın 2. Ay aşısı var nereden yapıyorlar aşıyı ve denildiği gbi zorlumu geciyor ağrı ateş
Karma aşı oluyor biraz ağrı 3 tane yapılıyor karma aşıda sağlık ocağında oluyor aşı yaptırmadan yarım saat önce biraz calpol verirsen bebeğine o kadar ateş ağrı sızı yapmaz ben bebeğime öyle yaptım ne bi ateş ne bi ağrı sızı çok şükür rabbime bişey yoktu bende ateşi oldu arada o kadar olacak tabi 6 saat 1 calpol verebilirsin sağlık ocağındaki doktorun zaten bunu da sana vermek zorunda evde bulunsun diye

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Karma aşı oluyor biraz ağrı 3 tane yapılıyor karma aşıda sağlık ocağında oluyor aşı yaptırmadan yarım saat önce biraz calpol verirsen bebeğine o kadar ateş ağrı sızı yapmaz ben bebeğime öyle yaptım ne bi ateş ne bi ağrı sızı çok şükür rabbime bişey yoktu bende ateşi oldu arada o kadar olacak tabi 6 saat 1 calpol verebilirsin sağlık ocağındaki doktorun zaten bunu da sana vermek zorunda evde bulunsun diye
Yani şuan evde yok sabahtan gidicem aşıdan sonra versek olmuyor mu tek kola mı yapıyorlar yoksa iki kola mı birde üç ferkli iğneyi tek seferde mi vurcak yoksa tek tek mi vurcak cocuk nasıl dayanacak yaaa

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Yani şuan evde yok sabahtan gidicem aşıdan sonra versek olmuyor mu tek kola mı yapıyorlar yoksa iki kola mı birde üç ferkli iğneyi tek seferde mi vurcak yoksa tek tek mi vurcak cocuk nasıl dayanacak yaaa
İki bacak 1 koldan yapuyor sağlık Ocak’ığı verir iğneden sonrada verebilirsin sağlık ocağındaki doktoruna ateş düşürücü fıtılde iste evinde bulunsun her ihtimale karşı

Serra

Kayıtlı Üye
rank
İki bacak 1 koldan yapuyor sağlık Ocak’ığı verir iğneden sonrada verebilirsin sağlık ocağındaki doktoruna ateş düşürücü fıtılde iste evinde bulunsun her ihtimale karşı
Msjını yeni gördüm aşkım yaa şimdi geldim sağlık ocagından keşke gitmeden baksaydım fitili sölerdım smdi tekrar 1 saatlık yol gidemem de

Tüm sayfalar yüklendi.