Aşı 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Aşı 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,980 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı 🙄
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım kadına derler namus diye ama ilk namus kavramı erkeğin göz kapaklarına verilmiş onlara desen bunu güler geçer en iyisi Allah'a havale etmek 🤲
Valla öyle güzel geçti ki esimin başka kadına kıza öküzün trene baktığı gbi baktığını görüp o sinirle eve gelip hiç birşey yokmis gbi yanima yaklaşması acayip sinir bozucu gelip geçmiyor valla

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım kadına derler namus diye ama ilk namus kavramı erkeğin göz kapaklarına verilmiş onlara desen bunu güler geçer en iyisi Allah'a havale etmek 🤲
Çok moralim bozuk inanın var ya birşeyleri kırıp dökmek istiyorum stresimi atamadım içimde kaldı resmen ona baktıkça o baktığı aklıma geliyor ve soğuyorum resmen ya

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Çok moralim bozuk inanın var ya birşeyleri kırıp dökmek istiyorum stresimi atamadım içimde kaldı resmen ona baktıkça o baktığı aklıma geliyor ve soğuyorum resmen ya
Doğrudur canım ben üzüldüğümde yada sinirlendiğimde dua edip uyurum sende öyle yap istersen uyumaya çalış İnşallah sabah herşey senin ve bebeğin için daha güzel olmasını dilerim 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.