Aşi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Bicak tarafından oluşturulan Aşi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 200 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Aşi
Konbuyu başlatan Bicak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum iki aşıyı da önermedi vurulmadim ikisini de son bir ayım kaldi Allah'ın izniyle sorunsuz gelsin yavrucağım 🤲
Gerçek mi bende artık mecbur diye kararsız kaldım doktora soracaktım hamile covid cogalmış bebege geçiyor diye korkuyom napsam bilemedim daha vurulmadım.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-02-23
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asyasel

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunuz hangi asiyi olmaniz gerektini soyluyomu
4 doktor da önerdi biontec canım sen kimseyi dinleme vurul. Zaten aşı karşıtlarını gerçekten anlamıyorum. Ben 13 haftalıkken vuruldum çok şükür iyiyiz daha erken vurulanlar da var . 12. Haftadan sonra öneriliyor. Zaten Allah korusun covid geçirsen ya bebek ya da anne ölümü ile sonuçlanıyor. Aşının amacı covid olunca daha hafif geçirmek .sen bebeğini ve kendini düşün. Hastalığın kimden nereden geleceği belli değil . Araştır haberlere bak ölümlere bak o zaman karar verirsin . Bu kadar insan boşa vurulmuyor. Ben hep izliyorum görüyorum aşı önermeyen o doktorların öldüğünü.sonra dan pişman olma

Bicak

Kayıtlı Üye
rank
4 doktor da önerdi biontec canım sen kimseyi dinleme vurul. Zaten aşı karşıtlarını gerçekten anlamıyorum. Ben 13 haftalıkken vuruldum çok şükür iyiyiz daha erken vurulanlar da var . 12. Haftadan sonra öneriliyor. Zaten Allah korusun covid geçirsen ya bebek ya da anne ölümü ile sonuçlanıyor. Aşının amacı covid olunca daha hafif geçirmek .sen bebeğini ve kendini düşün. Hastalığın kimden nereden geleceği belli değil . Araştır haberlere bak ölümlere bak o zaman karar verirsin . Bu kadar insan boşa vurulmuyor. Ben hep izliyorum görüyorum aşı önermeyen o doktorların öldüğünü.sonra dan pişman olma
2 doz snovak oldum gebelikten once 3 doz ne olsam die dusunuyorum benim doktorum 12 haftaliktan sonra ol aşi bisey olmaz dedi ayrica cesaret verdin icin sagol🥰

Asyasel

Kayıtlı Üye
rank
2 doz snovak oldum gebelikten once 3 doz ne olsam die dusunuyorum benim doktorum 12 haftaliktan sonra ol aşi bisey olmaz dedi ayrica cesaret verdin
2 doz snovak oldum gebelikten once 3 doz ne olsam die dusunuyorum benim doktorum 12 haftaliktan sonra ol aşi bisey olmaz dedi ayrica cesaret verdin icin sagol🥰
Valla canım benim sorduğum doktorlar biontec dedi yine de doktoruna danış çevremdeki hamişler de biontec vuruldu hep. Rabbime emanet yavrularımız 🥰

Yazgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki ci dozumuü pazartesi oldum ikiside biontec hiç bir ptoblem yaşamadim doktoruma sordum hala yaptirmadin mi bir sürü hastam var dedi ilk isin yaptırmak olsun Dedi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-01-10
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.