Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,179 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hamileyken Corona aşısı yaptıran var mı ben çelişki de olduğum için yaptırmadım daha
16 haftadayim canım. İki gün önce ilk doz biontech aşımı oldum. Kol ağrısından baska yan etki yapmadı. Kar zarar hesabı yaparak asi olmaya karar verdim. Başta bende olmak istemiyordum. Ama covid olan gebelerde zor atlatıyormus. Şimdilik iyiyiz şükürler olsun.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hamileyken Corona aşısı yaptıran var mı ben çelişki de olduğum için yaptırmadım daha
Bende yaptirdim canim biontec ilk dozumu oldum persembe gun de ikinci dozumu olacam sadece 1 gun kolum agridi okadar hicbir sikintimiz yok sukur . Bende basta karşıydım ama özellikle son 3 ay hamileleri affetmiyor bu pis hastalik bende olmaya karar verdim

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka yaptırın 32. Haftamda yaptırdım ilk doz biontech 10 gün sonra kızım okuldan covit getirdi . Şükrettim aşı olduğuma dedim ki aşığı olmasam nasıl atlatırdım , çok zor bi hastalık . Kuzenimin eşi aşı yaptırmadı covitkrn bebeğini kaybetti . Dr. Görüşün aşı vücudu virüse karşı korumaya hazırlanıyor . Herhangi bi yan etkide yapmadı çok şükür

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ciddi misin kuzum allah rahmet eylesin kac haftalik hamileydi😖
Mutlaka yaptırın 32. Haftamda yaptırdım ilk doz biontech 10 gün sonra kızım okuldan covit getirdi . Şükrettim aşı olduğuma dedim ki aşığı olmasam nasıl atlatırdım , çok zor bi hastalık . Kuzenimin eşi aşı yaptırmadı covitkrn bebeğini kaybetti . Dr. Görüşün aşı vücudu virüse karşı korumaya hazırlanıyor . Herhangi bi yan etkide yapmadı çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar