Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gonulll55 tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 989 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Gonulll55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gonulll55

Gonulll55

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 2 aylık hamileyim hamilelikte covid aşısı olan var mı? aşı olupta sağlıkla bebegini kucağına alan kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim.

BurcuY

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 2 aylık hamileyim hamilelikte covid aşısı olan var mı? aşı olupta sağlıkla bebegini kucağına alan kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim.
Merbaba ben 6 aylik gebeyken yaptirdim..cok şükür bise olmadı..8 aydimdayim simdi..2inciyi olucam..ama 3 aydan önce genelde yapmıyorlar aşı..ben doktoruma sorarak yaptirmiştim

Gonulll55

Kayıtlı Üye
rank
Merbaba ben 6 aylik gebeyken yaptirdim..cok şükür bise olmadı..8 aydimdayim simdi..2inciyi olucam..ama 3 aydan önce genelde yapmıyorlar aşı..ben doktoruma sorarak yaptirmiştim
Banada 3. Aydan sonra yapicaz dedi doktorum bebek için korktum herkes bisey söylüyor teşekkür ederim ☺

Aybükeninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana doktorum önermemişti doğumdan sonra ol dedi sağlık bakanı onaylıyor ama ben nasıl aşıları yaptıklarını bilmediğim için hastama önermiyorum demişti bende vurulmadım doğumdan sonra vuruldum ama hemen

Gonulll55

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana doktorum önermemişti doğumdan sonra ol dedi sağlık bakanı onaylıyor ama ben nasıl aşıları yaptıklarını bilmediğim için hastama önermiyorum demişti bende vurulmadım doğumdan sonra vuruldum ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende düşünmüyordum canim ama bana doktorum olacaksın dedi kaldim öylece hamileligin daha başındayım belki ondan başka yorum bile yapmadı onlara güvenmek zorundayız hayırlısı olsun insallah 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.