Sorum var Aşılama (kist 🤷)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveylmaz tarafından oluşturulan Aşılama (kist 🤷) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşılama (kist 🤷)
Konbuyu başlatan Merveylmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Aşılama oldum 1.aşılama tutmadı 2. İçin alttan muayene olduğumda 40m basit kist olduğunu gördü doktor aşılama Bi daha ki aya olacak dedi başına gelen var mı? İnşallah o zamana kadar gebelik olurda gerek kalmaz aşılamaya 🤲🏻🤲🏻
Aşılama nasıl oluyor yumurta büyütme ilacı kullanıp sonra çatlatma iğnesi gibi mi oluyor anlamadim

Merveylmaz

Kayıtlı Üye
rank
En yakın zamanda nasip etsin inşallah Rabbim kuzum bebek sahibi olmayi🤲isteyen herkeze
Amin cümlemize inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşılama nasıl oluyor yumurta büyütme ilacı kullanıp sonra çatlatma iğnesi gibi mi oluyor anlamadim
Evet çatlama iğnesi den 35 saat sonra eşten alınan sperm yıkama işlemi görüyor ve aşılama işlemi yapılıyor

Rukan🥰

Kayıtlı Üye
rank
Aşılama oldum 1.aşılama tutmadı 2. İçin alttan muayene olduğumda 40m basit kist olduğunu gördü doktor aşılama Bi daha ki aya olacak dedi başına gelen var mı? İnşallah o zamana kadar gebelik olurda gerek kalmaz aşılamaya 🤲🏻🤲🏻
Rabbım hakkında hayırlı olanı nasip etsin canım 🙏

En yakın zamanda nasip etsin inşallah Rabbim kuzum bebek sahibi olmayi🤲isteyen herkeze
Sen nasılsın canım bebis nasıl gelmiyor mu 🤗benimkinde tık yok daha

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım hakkında hayırlı olanı nasip etsin canım 🙏

Canım benim 40 hafta olucam yarın da bisey yok yarın doktor randevum var Kontroll bakalım ne dicek sende durumlar nasıl bebegim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar